Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara

Eyesee Kaş ve Kirpik Serumu 3'lü

Ücretsiz Kargo
Fiyat
178,99 TL
İndirimli Fiyat
108,99 TL
39
Kazancınız
70,00 TL


Eyesee Kaş ve Kirpik Serumu 3'lü Açıklaması

Eyesee Kaş Kirpik Serumu
Kadınların hemen hepsi estetik olarak kirpikleri fiziksel güzelliğin bir işareti olarak görürler. Kirpikler ne kadar uzun ve ne kadar kıvrık olursa o kadar çekici olduğu düşünülür.
Yetişkin bir kadında ortalama olarak alt kirpiklerin uzunluğu 7 mm, üst kirpiklerin uzunluğu ise 11 mm dir. Gür ve uzun kirpikler gözlere anlam verdiği düşünüldüğünden, çoğu kadın kirpiklerini daha uzun ve dolgun göstermek için maskara ve takma kirpik kullanmayı tercih etmektedirler.
Eyesee Kaş ve Kirpik Serumu
Uygulama:
Günde bir kez,tercihen geceleri,temiz ve kuru cilde aşağıdaki gibi uygulanır.
1.Göz bölgenizi temizleyerek makyaj,göz kremi,kir ve toz kalıntılarından arındırınız ve kurulayınız.
2.Eyesee Serum’un kapağını açın ve kapağın altındaki tıpayı çıkararak kapağı tekrar şişenin ağzına takınız.
3.Eyesee Serum şişesini baş aşağı çevirip,serum kapağını parmağınızla tepe kısmına basıtırıp pompalayarak küçük daire şeklindeki plastik uygulama kabının ortasına bir damla damlatınız.
4.Ürün ile birlikte verilen tek kullanımlık uygulama çubuklarından bir tanesini alınız.Pamukla kaplanmış kısmını uygulama kabındaki serum damlasına batırınız ve serumu pamuğun üzerine alarak uygulamaya hazır hale getiriniz.
5.Eyesee Kaş ve Kirpik Serumu’nu üst kirpik çizgisinin yukarı kısmına,kirpik diplerine temas edecek şekilde,eyeliner ya da göz kalemi uygularmış gibi sürünüz.Kirpiklerin göze bakan iç kısmına değil üst-dış kısmına uygulayınız. Eyesee Serum’u uygularken içten başlayarak dışa doğru sürün.
6.Daha sonra alt kirpik çizgisinin aşağı kısmına yine kirpik köklerine temas edecek şekilde sürünüz.Kirpiklerin göze bakan iç kısmına değil alt-dış kısmına uygulayınız ve şekildeki gibi göz pınarının olduğu taraftan başlayarak dışa doğru sürünüz.
7.Serum uygulama kabına bir damla daha serum damlatarak işlemleri diğer gözünüzede uygulayınız.
8.Kaşta kullanılacaksa yine bu uygulama çubuğu yardımıyla kaşların üstüne,tamamına ya da ihtiyac duyulan bölgeye uygulayınız.
9.Uygulama kabını temizce yıkıyarak bir sonraki kullanıma hazırlayınız.
10.Bu işlemleri günde 1 kez ,tercihen geceleri temizlenmiş ve kuru kirpik diplerine uygulayınız.
Diğer Özellikler
  • Marka
    Eyesee
  • %100 Orjinaldir
    İncelemiş olduğunuz ürün ve kozmetik Kategorisi altındaki tüm ürünlerimiz %100 Orijinal olup Türkiye distribütörleri ve ithalatçılarından temin edilip gönderilmektedir.
Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(0) Yorum