Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara
Bu Kategorideki Diğer Markalar

Everest EWN-519 54 Mbps Usb Kablosuz Adaptör

Ürün geçici olarak temin edilememektedir


Everest EWN-519 54 Mbps Usb Kablosuz Adaptör AçıklamasıEverest EWN-519 54 Mbps Usb Kablosuz Adaptör

Everest EWN-519 Kablosuz adaptör aygıtı ile çekim alanı içindeki kablosuz ağlara mükemmel ve kesintisiz veri aktarımı sağlar.Güçlü çipseti sayesinde 54Mbps  bağlantı hızına ulaşabilir.Bununla beraber Windows, Linux ve MacOS gibi  gelişmiş işletim sistemlerini destekler.USB 2.0/1.1 girişi ile çalışır.

Everest EWN-519 54 Mbps Usb Kablosuz Adaptör

Everest EWN-519 USB kablosuz adaptör ile çekim alanınızda bulunan kablosuz yayınları yakalayabilir 54Mbps bağlantı hızı ile kesintisiz ve yüksek hızlı sorunsuz bir bağlantı sağlayabilirsiniz.Dilediğiniz her yerde kablosuz internete bağlanabilmek için bu portatif kablosuz adaptörü desktop,laptop ,macbook,tablet Pc ve kablosuz adaptör desteği olan bütün aygıtlarınıza bağlayarak interneti dilediğiniz yerde kullanabilirsiniz.

Everest EWN-519 54 Mbps Usb Kablosuz Adaptör

Harici antenler dahili antenlere göre sinyali daha iyi yakalayabilme kabiliyetine sahiptir.Everest EWN-519 harici antene sahiptir.Üstelik çıkarılabilir yapısı ile dilerseniz dış mekan anteni bağlayabilir ve daha da uzaklardaki sinyalleri yakalayabilirsiniz.2 dBi güçündeki anteni ile uzak mesafelerde çekim sağlayabilirsiniz.

Everest EWN-519 54 Mbps Usb Kablosuz Adaptör

Çevresel etmenler sinyal kalitesini azaltır.Ana modem ile kablosuz alıcınız arasındaki elektromanyetik dalgalara sahip elektronik cihazlar sinyali belirli oranda azaltır.EWN-519 ile evinizde,iş yerinizde maksimum hız,kalite  ve hassasiyette internet erişimi sağlayabilirsiniz.

Everest EWN-519 54 Mbps Usb Kablosuz Adaptör

Yeni nesil modem/router'lar WPA2 şifreleme kullanırken, daha eski cihazlarda WPA ve WEP şifrelemeler kullanılabilmektedir.EWN-519 sayesinde nereye giderseniz gidin, herhangi bir şifreli ağa şifresini girerek kolayca bağlanabileceksiniz. EWN-519; 64-bit / 128-bit, WEP, WPA , WPA2 , tüm güncel şifreleme sistemleri ile tam uyumludur.

Everest EWN-519 54 Mbps Usb Kablosuz Adaptör

Altın kaplama uçları sayesinde mükemmel iletkenlik sağlar ve size hız konusun da en mükkemmel performansı sunar.Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(0) Yorum