Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara

Ever Clean Ever Clean Okyanus Esintil Bentonit Kedi Kumu 6 kg

10
Kargo

Siparişlerin gönderim süreci kredi kartı güvenlik kontrolünün tamamlanması veya havale / eft ödenmenizin onaylanması ile başlar.

Ortalama gönderim süresi ürün gruplarına göre değişebilmektedir.

Hızlı gönderi olan ürünler gün içerisinde, genel olarak diğer ürünler ortalama ürün inceleme sayfasında yer alan kargo teslimat süresinde kargoya verilmekte olup nadiren tedarik sürecine bağlı olarak gecikmeler yaşanabilir.

Ayrıca bazı ürünler sipariş üzerine üretildiğinden teslim süresi daha uzun olabilir.

Siparişlerde, erken gönderilebilecek ürünler için kısmi teslimat talep edebilirsiniz.

Cumartesi günleri saat 15.00'dan sonra ve Pazar günleri bütün gün kargo firmaları hizmet vermemektedir.

Saat 14:00'dan sonra verilen siparişlerde süreç bir sonraki iş günü başlamaktadır
Fiyat
40,12 TL
İndirimli Fiyat
34,10 TL
15
Kazancınız
6,02 TL

Ever Clean Ever Clean Okyanus Esintil Bentonit Kedi Kumu 6 kg Açıklaması

Ever Clean Aqua Breeze Okyanus Esintil Bentonit Kedi Kumu 6 kg;

Kediler için, ektsra güçlü koku giderme özellikli, özel karbon içeriği ile sıvıyı anında absorbe edebilen, taze deniz esintisi kokulu, kedi kumu.

 İçerdiği özel kristaller sayesinde koku emilimini iki kat daha fazla sağlamakta ve kontrol etmektedir.  Kristalleri içerisinde bulunan karbon parçacıkları kokunun ve sıvının absorbe edilmesini sağlar. Yoğun idrar kokusu oluşturan kediler için kullanıma en uygun kedi kumudur.  Kum kabında bulunan sıvı ve katı atıkların toplanması her zaman temiz bir görüntü ve koku oluşumunu sağlamaktadır. Ever Clean Aqua Breeze saf, güvenli ve yüksek kaliteli birinci sınıf hammaddeler kullanılarak hazırlanmış bir üründür. Ever Clean Aqua Breeze % 99 oranında tozsuz ve hipoallerjeniktir.Petler için özel tasarlanmış kaliteli ve yüksek koku emişi ile topaklanma kat sayısı yüksek bentonit kedi kumudur. Ever Clean Aqua Breeze kedi kumu diğer kedi kumlarına oranla daha az miktarda atık üretmektedir.

Ever Clean Aqua Breeze Kristal Kedi Kumu Formülü Özellikleri;
 İçeriği oluşturulurken kullanılan karbon özel aktifleştirilmiş karbondur.  Aktifleştirme karbonun yaklaşık 1000 derece ısıda oksijensiz ortamda buhar yada karbondioksitin ısıtılması ile gerçekleşmektedir. Bu işlemler karbona eşsiz bir mikroyapı kazandırarak yüzeyinde porlar oluşumunu sağlamaktadır. Oluşan bu porlar sayesinde koku emilimi ve hapsedilmesi üzerine üstün bir etkiye sahiptir. Karbon organik bazı kokular için bir mıknatıs görevindedir ve koku partiküllerini tutmaktadır. 5 gr lık bir karbon bir futbol sahası büyüklüğünde koku emilim yüzeyinde sahiptir. Koku etkenleri kaynaklı bakteriyel üremelerin önlenmesi için antimikrobiyel ajanlarda ürüne eklenmiştir.
 
Kumun İçeriği;
Bentonint kumu, aktifleştirilmiş karbon, boratlar, doğal koku zeolit kristali yada sedir bitkisi.

Ürünün Kullanım Şekli;
 Kum kabına 7 cm yüksekliğinde doldurunuz. Günlük olarak katı atık maddeleri ve topaklanmış kumu bir kürek yardımıyla temizleyiniz ve kumu karıştırınız. Eksilen kumu ilave ediniz. Haftada bir kez kumun tamamını dökerek kum kabını temizleyiniz.
Diğer Özellikler
  • Marka
    Ever Clean
Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(0) Yorum