Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara

Eukanuba Yetişkin Özel Irk Köpek Maması 12 kg

Ürün geçici olarak temin edilememektedir


Eukanuba Yetişkin Özel Irk Köpek Maması 12 kg Açıklaması

Eukanuba Köpeklerin kurtlar ile aynı soydan geldiklerine ve aynı prensiple beslenmeleri gerektiğine inanır. Bu sebeple Eukanuba köpek mamalarında,bitkisel degil tavuk ya da kuzu gibi hayvansal kaynaklı proteinler kullanır. Eukanuba, köpeğinizin kalıtımsal mirasından ve besinsel ihtiyaçlarından ilham alınarak geliştirilmiştir. Eukanuba menüsünü açıp inceleyerek, köpeğiniz için en uygun beslenmeyi seçebilirsiniz.

Rottweiler ırkı köpeklerin, güçlü yapıları, sadakatleri ve metanetleri hayranlık uyandırır. Birçok büyük ırkta olduğu gibi, eklem problemleri ile sık karşılaşılır. Yine sindirim sistemi ile ilgili besinsel desteğe ihtiyaç duyarlar.


Eukanuba Breed Nutrition Rottweiler, köpeğinizin eklemlerini desteklemek, optimum ağırlığını korumak ve sindirim sistemini desteklemek için tasarlanmış eksiksiz ve dengeli bir günlük besindir.


Eukanuba Rottweiler, aşağıdaki bileşenleri içermektedir:

1. Sağlıklı eklemler ve hareket kabiliyeti için glukozamin ve kondroitin sülfat bulunmaktadır.

2. Kilo kontrolüne yardımcı olmak ve kasları güçlendirmek için sadece %13 oranında yağ ve L-Karnitin içerir.

3. Sağlıklı sindirim sistemi için özel lif karışımından oluşur.Özel olarak rottweiler ırklarının tüm özelliklerini karşılayacak içerik ve özelliğe sahiptir.

4. Deri - tüy sağlığı için, omega-3 ve omega-6 yağ asitleri, çinko ve bakır içerir.

5. İşitme, görme ve beyin işlevlerini optimum düzeyde desteklemek için beyin açısından temel bir besin olan DHA içerir.

6. Yüksek kalitede yağ, protein ve karbonhidrat içeriği sayesinde sindirilemeyen besin miktarı azalır. Bu sayede bağırsağın alt kısımlarına ulaşan az miktarda içerik sayesinde dışkı ve gaz miktarında azalma olur.

7. Yüksek kaliteli hayvansal protein ile vücut ve organ fonksiyonlarının sağlıklı yürütülmesi için gerekli olan besin ihtiyacını karşılar


Ayrıca beslenme ihtiyaçları aynı olan Fransız Mastiff, Cane Corso, Arjantin Mastiff , Cane Corso ve Dogo Arjantin, Rhodesian Ridgeback ırkı köpekler için de uygundur.


İçerik: Tavuk (>%24), mısır, buğday, sorgum, arpa, hayvansal yağ, tavuk unu, kurutulmuş şeker pancarı küspesi, tavuk özü, kurutulmuş bütün yumurta, kurutulmuş bira mayası, potasyum klorür, balık yağı, tuz, sodyum heksametafosfat, keten tohumu, DL-metionin, glukozamin hidroklorür, kondroitin sülfat.

Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(0) Yorum