Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara

Eukanuba Tavuklu Düşük Kalorili Kuru Köpek Maması 15 kg

Ürün geçici olarak temin edilememektedir


Eukanuba Tavuklu Düşük Kalorili Kuru Köpek Maması 15 kg Açıklaması

Fazla kilolu, aktivite düzeyi düşük ve kısırlaştırılmış köpekler için formüle edilmiştir. Köpeğinizin aktivite düzeyi düşük yada kısırlaştırılmış ise kilo almaya eğilimli risk grubuna giriyor demektir. Günlük enerji ve besinsel ihtiyacı karşılamakla birlikte, kilo kaybını destekler ve kiloyu kabul edilebilir bir düzeyde tutar. Ağırlık kontrolünde güvenli ve etkili enerji seviyesi azaltılmıştır. Bağışıklık sistemini sağlıklı ve güçlü kılar. Deri ve tüy sağlığını (omega 6 / omega 3 yağ asitleri) destekler. Glikoz kontrol sistemi (GMS) yemek sonrası kan şekeri seviyesini ayarlar. Kilo kazancını kontrol etmede yağ yakımı için arttırılmış Vit-A ve L-Karnitin içerir. Uygun protein, yağ ve karbonhidrat içeriğiyle kas kütlesini korumaya devam eder. Ortalama ağırlığın üzerinde olduğu düşünülerek bu ağırlığı dengeleyecek sağlıklı eklem için Glukozamin ve Kondrotin sülfat (JMS) içerir. Diş koruma sistemiyle tartar oluşumunu azaltır. Renklendirici veya koruyucu madde içermez.

Mamanın İçeriği;
Tavuk eti, mısır, buğday, kanatlı unu, arpa, sorgum, kurutulmuş şeker pancarı, hayvansal yağ, balık, tavuk lezzetlendirici, kurutulmuş tüm yumurta, kurutulmuş arpa mayası, potasyum klorid, tuz, sodyum hexametafosfat, fruktooligosakkaritbeta, borage yağı, keten tohumu, marigold ekstratı, dikalsiyum fosfat, glukozamin hidroklorid, metionin, kondrotin sülfat.

Genel Hatırlatmalar

Nemli, sıcak ve güneş ışığına maruz kalan bir yerde saklamayınız.

Kuru mama ile birlikte sürekli taze ve temiz içme suyu bulundurunuz.

Ürünün ambalajı üretici firma tarafından değiştirilebileceğinden.Ambalajı değişik olan ürünler olabilir.Ama ürün içeriği aynıdır.

Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(0) Yorum