Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara

Eukanuba Büyük Irk Yetişkin Kuru Köpek Maması 15 kg

Ürün geçici olarak temin edilememektedir


Eukanuba Büyük Irk Yetişkin Kuru Köpek Maması 15 kg Açıklaması


Eukanuba Büyük Irk Yetişkin Kuru Köpek Maması 15 kg;


Büyük ve dev ırkların diğer ırklara oranla farklı ihtiyaçları vardır. En önemlisi rahat bir şekilde hareket etmelerini sağlayacak eklem sağlığıdır. Büyük ırk köpeklerde, kas kütlesini ve gücünü korumaya yardımcı olmak için ilk içerik olarak yüksek kaliteli tavuk etiyle üretilmiştir. İri mama taneleri büyük ırk köpeklerin iştahını tatmin eder özelliktedir. Ortalama ağırlığın üzerinde olduğu düşünülerek bu ağırlığı dengeleyecek sağlıklı eklem için glukozamin ve kondrotin sülfat (JMS) içerir. Bağışıklık sistemini sağlıklı ve güçlü kılar. Deri ve tüy sağlığını destekler. Glikoz kontrol sistemi (GMS) yemek sonrası kan şekeri seviyesini ayarlar. İdeal kiloyu koruyarak eklemler üzerindeki basıncı azaltmak için azaltılmış yağ oranı azaltılmıştır.

 

Mamanın İçeriği;

Tavuk, mısır, sorgum, arpa, tavuk ürünleri, balık (balık yağı kaynağı), doğal tavuk lezzetlendiricisi, kurutulmuş şeker pancarı (şekeri çıkartılmış), tavuk yağı (E vitamini kaynağı olan tokoferoller ve sitrik asit karışımı ile korunmuş), kurutulmuş yumurta, kurutulmuş arpa mayası, kalsiyum karbonat, tuz, potasyum klorid, sodyum hexametafosfat, keten tohumu, koline klorid, DL-metionin, ferröz sülfat, glucosamine hidroklorid, vitamin E saplementi, çinko oksit, askorbik asit, manganez sülfat, bakır sülfat, kondroitin sülfat, manganöz oksit, vitamin A asetatı, kalsyium pantotenat, biotin, rosemary ekstraktı, vitamin B12 saplementi, tiamin mononitrat (vitamin B1 kaynağı), niasin, riboflavin saplementi (vitamin B2 kaynağı), inositol, pridoksine hidroklorid (vitamin B6 kaynağı), beta-karotene, vitamin D3 saplementi, potassium iyodid, folik asit, kobalt karbonat.

Yukarıdaki günlük beslenme miktarları, köpeğinizin aktivitesine, egzersiz durumuna, çevre şartlarına, mizacına ve strese bağlı olarak değişiklik gösterir. Yukarıdaki miktarlar optimal vücut ağırlığı sağlamaya yönelik olarak gerektiğinde arttırılabilir veya azaltılabilir.

 
Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(0) Yorum