Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara

Estee Lauder Pure Color İkili Göz Farı Star Shine

Ürün geçici olarak temin edilememektedir


Estee Lauder Pure Color İkili Göz Farı Star Shine Açıklaması

Cilt Tipi
Tüm cilt tipleri için uygundur.
Ürün Özellikleri
2 renk olan far paletinde dilerseniz açık rengi baz olarak kullanıp koyu renk ile kombin edebilir dilerseniz renkleri tek başlarına uygulayarak farklı görünümler elde edebilirsiniz.
Eşsiz teknolojisi, color-true özelliği ile rengi ve kalitesinin benzeri bulunamaz. Birbirinden farklı 3 renk paleti ile 2011 Sonbahar modasını yakalayın.
Ürün Avantajları
Sonbahar modasını yakalayın. Makyaj Koleksiyonunuzu, Pure Color İkili Far Paleti'nin güzelliğiyle genişletin. Sadece 2011 sonbaharına özel olarak sunulan Modern Mercury Serisinin 2'li far paletleri ile makyajınıza en son trendlerinin dokunuşlarını ekleyen cesur renkler içeren, günlük yaşamınızı başlıca renk tonları ile yenileyen ve görünümünüzü belirginleştiren bir görüntü elde edin."Koleksiyonunuza ikili paleti eklemek, size yeni bir bakış kazandıracak" Tom Pecheux. Renklerle oynamanın keyfini çıkarın.
Ürün Kullanımı
Göz çevrenize uyguladığınız uygun göz kreminizin üzerine orijinal aplikatörü yardımı ile uygulayın. 2 renk olan far paletinde dilerseniz açık rengi baz olarak kullanıp koyu renk ile kombin edebilir dilerseniz renkleri tek başlarına uygulayarak farklı görünümler elde edebilirsiniz.
Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(0) Yorum