Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara
Bu Kategorideki Diğer Markalar

Esrar-ı Beka - Yusuf Güldür

10
Kargo

Siparişlerin gönderim süreci kredi kartı güvenlik kontrolünün tamamlanması veya havale / eft ödenmenizin onaylanması ile başlar.

Ortalama gönderim süresi ürün gruplarına göre değişebilmektedir.

Hızlı gönderi olan ürünler gün içerisinde, genel olarak diğer ürünler ortalama ürün inceleme sayfasında yer alan kargo teslimat süresinde kargoya verilmekte olup nadiren tedarik sürecine bağlı olarak gecikmeler yaşanabilir.

Ayrıca bazı ürünler sipariş üzerine üretildiğinden teslim süresi daha uzun olabilir.

Siparişlerde, erken gönderilebilecek ürünler için kısmi teslimat talep edebilirsiniz.

Cumartesi günleri saat 15.00'dan sonra ve Pazar günleri bütün gün kargo firmaları hizmet vermemektedir.

Saat 14:00'dan sonra verilen siparişlerde süreç bir sonraki iş günü başlamaktadır
Fiyat
14,00 TL
İndirimli Fiyat
9,62 TL
31
Kazancınız
4,38 TL

Esrar-ı Beka - Yusuf Güldür Açıklaması

Hasan Sabbah ve ruhunu ona satan Haşhaşiler dünyayı kara bir zindana çevirirken ona karşı koyabilen yalnızca Nizamülmülk'tür. Lâkin belanın havaya karıştığı yılan yuvasından, Alamut Kalesi'nden Nizamülmülk için kara bir ferman çıkmıştır. İhanetin en kesif hâlini yaşıyordu şimdi. Oğlum diyerek yıllarca göğsüne bastırdığı kişiden gelmiştir ihanet. Aşkın diyarında son nefesini verirken Koca Vezir, ardında tüm dünyanın hayran kalacağı bir teşkilat bırakıyordu.

Yalnız bir padişahtı. 33 yıllık saltanatı boyunca kurtlarla çevrilmiş bir cihan devletini ayakta tutmak ancak onun gibi dirayetli birine nasip olabilirdi. Yaşadığı çağdan günümüze mesaj bırakan dahi Sultan... Zeki, vatanperver, imanlı, yalnız adam... Sultan II. Abdülhamid Han...

Şer şebekeleri hiç durmadan çalışıyordu. Düşmandan gelen ihanetlere alışkındık; ya içimizden gelenlere... Bizden sandığımız oysa koynunda hançer taşıyan hainlere mi kalacaktı meydan. Elbette hayır!. Nizamülmülk'ten Sultan Abdülhamid'e kalan miras elbette yine Sultan'ın dirayetiyle günümüze kadar yaşayacaktı. Üç Hilal Cemiyeti... Nâr, Alamut, Kinolis, Ceylan Gözlü Hayal... Ve bin yıllık büyük sır.

Nizamülkmülk'ten Abdülhamid'e oradan Özal'a ve günümüze uzanan, insanın hayal dahi edemeyeceği müthiş bir sır yumağı. Herhangi bir kitapta birçok şey bulabilirsiniz ama ney nağmelerinden dökülen gözyaşlarını, Ceylan Gözlü Hayal olup içimize akan aşkın en katıksız hâlini bu kitapta bulacaksınız.
(Tanıtım Bülteninden)
Yazar: Yusuf Güldür
Yayın Evi: Hayat Yayınları
Boyut: 12.0x20.0
Format: Kitap
Kalite: 2. Hamur Ciltsiz
Sayfa: 288
ISBN: 9786055365738
Diğer Özellikler
Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(0) Yorum