Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara
Bu Kategorideki Diğer Markalar

Epson EB-S18 3.000 Ansilümen SVGA 3LCD HDMI Projeksiyon Cihazı

Ürün geçici olarak temin edilememektedir


Epson EB-S18 3.000 Ansilümen SVGA 3LCD HDMI Projeksiyon Cihazı AçıklamasıEB-S18


3.000 lümen eşit derecede yüksek Beyaz veya Renkli Işık Çıkışı, SVGA çözünürlük ve dijital yakınlaştırma ile bu LCD projektör, parlak sunumları kolaylıkla sağlar. Bu önemli sunumları parlak ve canlı renklerle görmek için karanlık toplantı odalarında oturmanıza artık gerek yok.

Yüksek kaliteli parlak ve canlı görüntüler
Bu LCD projektör, canlı ve net bir görüntü için parlak resimleri canlı renklerle kolaylıkla görüntüler: sunumlar ve hareketli görüntüler için idealdir ve 10.000:1 kontrast oranıyla desteklenir. Bir HDMI girişiyle, yüksek çözünürlüklü video ve ses içeriği, dünyanın bir numaralı projektör üreticisinden bekleyeceğiniz aynı yüksek kalite ile kolaylıkla oynatılır1.

Renkli Işık Çıkışı (CLO)
CLO, bir projektörün renk yansıtma becerisini ölçmenin önemli bir yoludur ve tüm Epson projektörlerinde olduğu gibi bu model de canlı renklerle parlak bir görüntü için eşit derecede yüksek Beyaz ve Renkli Işık Çıkışına sahiptir. Ayrıntılı bilgi için: www.epson.eu/CLO.

Kullanıcı dostu
Manuel trapezoid düzeltme (Epson'a özel) ve otomatik dikey trapezoid düzeltme sayesinde bu projektörün kurulumu hızlı ve kolaydır. Projektörün açısı ne olursa olsun, düzgün ve doğru bir görüntü için projeksiyonu kolaylıkla hizalayabilirsiniz. Colour Universal Design, yeni LED renkleri ve projektörün kumanda panelindeki menü simgeleri sayesinde projektörün kullanımını kolaylaştırır.

Kablosuz projektör
Opsiyonel kablosuz bağlanabilirlik3 bir projektöre kablo ile bağlanmadan farklı cihazlardan içerik görüntülemenize olanak tanır.

Çevre dostu
EB-S18, eco tab ayarı, otomatik lamba kısma işlevi ve bir A/V sesiz zamanlayıcı özeliklerine sahiptir.Epson EB-S18 3.000 Ansilümen SVGA 3LCD HDMI Projeksiyon Cihazı


Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(0) Yorum