Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara

Efco Stark 8530 Tırpan

 • 2.8 Hp Güç (Hp)
 • Benzinli Yan Kullanım Tipi
 • 2 Yıl Garanti Süresi
Detaylı özellikler için tıklayın.
Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Efco Stark 8530 Tırpan Açıklaması

Düşük devirlerde dahi yüksek tork üretebilen 2 zamanlı EMAK motoru ve özel tasarımı ile kendi sınıfındaki ürünler arasında EFCO 8530 benzin motorlu tırpan ilk akla gelendir.
EFCO 8530 Motorlu Tırpan, elmas takımlarla işlenmiş çift segmanlı pistonu, dövme çelikten imal krank ve biyel kolu, yüksek dayanımlı rulmanları ve kendinden temizlemeli hava filtresi sayesinde 1000 motor saatini aşkın süre bakım gerektrimeksizin kesintisiz çalışır.
Buji ve hava filtresine aletsiz kolay erişim olanağı sunan EFCO 8530 , gövdesi ve kompakt yapısı ise yüksek performanslı bir tırpandan beklenen herşeyi karşılar. MOTORLU TIRPAN TESTERE HIZAR OT KESME BİÇME ÇALI TIRPANI BENZİNLİ MOTORLU TIRPAN OT TIRPANI Motorlu Sırt Tipi Tırpan YAN TİP TIRPAN OT BİÇME
Gücü arkanıza alın… 453 BP Ergo, sahip olduğu 2 zamanlı Emak motor; profesyonel elmas takımlarla işlenmiş olan 2 segmanlı “Power Flow” pistonu, dövme çelik krankı ve biyel kolu ile üstün niteliktedir.
Geniş yakıt tankı sayesinde uzun çalışma olanağı sunar.

Düşük titreşimi, geniş beden yastığı ve destek kayışları sayesinde en zor koşullar altında dahi, kullanıcıya yüksek konforda çalışma olanağı sunar. Çit biçme aparatı ile kullanılabilir.
Özel emniyet ipi sayesinde acil durumlarda tek hareketle motorun kullanıcı bedeninden ayrılması mümkün hale getirilmiştir.


Motor Gücü 2,8 Hp
Silindir Hacmi 52,5 cc
Tutma Kolu Bisiklet
Tipi Yan
Şaft Tipi - Çapı Düz - 32 mm
Ağırlık 8,2 kg
Kullanım Amacı Profesyonel
Diğer Özellikler
 • Marka
  Efco
 • Garanti Süresi
  2 Yıl
 • Güç (Hp)
  2.8 Hp
 • Tipi
  Benzinli Yan Kullanım
Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(0) Yorum