Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara

Eeose Kirpik Uzatıcı Serum

Fiyat
93,00 TL


Eeose Kirpik Uzatıcı Serum Açıklaması

 

Kadınların yüzünü güldürecek buluş

Artık hayal ettiğiniz kirpiklere ulaşmanın bir yolu var!

Hayal ettiğiniz kirpiklere ulaşmanın tek yolu takma kirpikler değil. Kendi gerçek kirpikleriniz için dermakozmetik alanında son 10 yılın buluşları arasında değerlendirilebilecek EEOSE Serum'u kullanın.

Sadece 2 hafta sonra sonuç almaya başlayın.

 

Hayal Ettiğiniz Kirpikler İçin EEOSE Serum

 Uzun, gür ve koyu renkli kirpiklere sahip olmak, özellikle de kadınlar için bir tutkuya dönüşmüş; güzelliğin ve çarpıcı bakışların simgesi haline gelmiştir. Bu yüzden kirpikleri olduğundan daha uzun ve daha dolgun göstermeye yarayan rimeller, çeşitli makyaj teknikleri, takma kirpikler, kirpik permaları, hatta kirpik ekimi gibi göreceli olarak zahmetli birçok yöntem kullanılmaktadır. Üstelik uygulama sırasında ya da temizlerken uygulanan mekanik kuvvet ya da bazı kozmetiklerde kullanılan kalitesiz kimyasallar kirpiklerin kaybedilmesine ya da sağlığının yitirilmesine neden olabilir. Artık hayal ettiğiniz görünümde kaş ve kirpiklere ulaşmanın bir yolu var: ÉEOSE Kaş Kirpik Bakım Serumu.

Kullanımı

Günde 1 kere, tercihen geceleri, temizlenmiş ve kuru kirpik diplerine, ya da kaşlarda uygulanmak istenen bölgenin üzerine, ürün ile birlikte verilen tek kullanımlık aplikatörler yardımı ile uygulanır.

ÉEOSE Kaş Kirpik Bakım Serumu kullanımından 2 hafta sonra kirpiklerin görünümünde gözle görülür bir etki göstermeye başlar. Ancak tam olarak sonuç almak için 1 kür yani 6 hafta boyunca kullanılması gerekir. 

Diğer Özellikler
 • Marka
  Eeose
 • %100 Orjinaldir
  İncelemiş olduğunuz ürün ve kozmetik Kategorisi altındaki tüm ürünlerimiz %100 Orijinal olup Türkiye distribütörleri ve ithalatçılarından temin edilip gönderilmektedir.
Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(1) Yorum
 • Müthiş bir ürün 19.08.2014
  Eeose kirpik serumunu arkadaşıma aldım çok memnun kaldı etkisini ilk günden gösterdi eeose!nin bütün ürünleri kullanışlı tavsiye ediyorum özellikle sakal bıyık serumu nu
  Onur Büyükdere
  Bu yorumu doğru buluyor musunuz?
  Evet :0 Hayır :0