Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara

EasyWiper Ultra Microfiber Araç Temizleme Bezi 2000 YIKAMA GARANTİLİ-2866a

Ürün geçici olarak temin edilememektedir


EasyWiper Ultra Microfiber Araç Temizleme Bezi 2000 YIKAMA GARANTİLİ-2866a Açıklaması

Easy Wiper Nano Teknolojik Ultra Microfiber Temizlik Bezlerinin Özellikleri
Sadece su ile mükemmel temizlik sağlar.
Deterjana, durulamaya, kurulamaya ihtiyaç duyulmaz.
Antibakteriyeldir. Silinen yüzeylerdeki bakterileri yok ettiği gibi, bakteri oluşumunu da önler.
Antialerjiktir. Astım hastalarına rahatsızlık vermez ve elleri tahriş etmez.
Antistatiktir. Silinen yüzeylerin uzun süre toz tutmamasını sağlar. Tozu iter.
Hav ve iz bırakmaz. Yüzeyleri kesinlikle çizmez.
Dünya’daki en üst düzey teknoloji ile üretilmiştir.
Kir tutmaz, kolay temizlenir ve mükemmel sonuç verir.
Uzun süreli kullanım içindir. Dayanıklıdır.
2000 yıkama garantilidir.
Ekonomik, Ekolojik ve Hijyeniktir.
45cm x 45cm ölçülerindedir.
Paket Özelliği : 1 Adet
 
 
 
MICROFIBER NEDİR?
 
1980’li yıllardan itibaren, daha ince ve yumuşak elyaflardan oluşan MICROFIBER iplikler ve kumaşlar üretilmeye başlanmıştır. Micro ‘’küçük’’ demektir. Microfiber ise küçük flament (elyaf, lif, iplikcik) demektir. 9000 metre uzunluğundaki bir flament 1 gramdan daha küçük bir ağırlığa sahip olursa, buna microfiber denir. Günümüzde kullanılan ve microfiber temizlik bezi diye satılan her ürün, microfiber değildir.
Ancak bazı bezler, ESKİ TİP MICROFIBER ipliklerle üretilmiştir. Bu tip bezler de, kiri içine hapsedemez, iteler ve zemine yapıştırırlar. Eski tip microfiber ipliklerle üretilmiş temizlik bezleri %100 polyesterdir. Polyamid (Naylon) karışımı yoktur.
 
 
YENİ NESİL ULTRA MICROFIBER NEDİR?
 
1990’lı yılların sonlarından itibaren NANO TEKNOLOJİK gelişmeye paralel olarak, YENİ NESİL ULTRA MICROFIBER iplikler üretilmeye başlanmıştır. YENİ NESİL ULTRA MICROFIBER iplikler, yıldız şeklindeki polyamid taşıyıcı zemin üzerine, 8 adet üçgen kesitli polyester flamentin sarılması şeklinde üretilmiştir.
Bu ipliklerin çok iyi temizlik yapmasının nedeni, aşırı ince flamentlerden üretilmiş olmasıdır. Her bir flamentin kalınlığı 0,28 Denye (Denier)’dir. İnsan saçının ortalama kalınlığı ise 30 Denye’dir. Bu da gösteriyor ki, Yeni Nesil Ultra Microfiber flamentler, insan saçından 107 kat daha incedir. (30/0,280=107)
Yeni Nesil Ultra Microfiber bezler çok hızlı temizler. Kendi ağırlığının sekiz katı su emer. Üçgen kesitli polyester flamentleri sayesinde, kire karşı yuvarlak kesitli bezlerden daha iyi nüfuz eder. Kesinlikle hav bırakmaz ve iz yapmaz. Deterjansız, sadece su ile temizlik sağladığından, antialerjiktir. Duruluma ve kurulamaya gerek bırakmaz. Deterjan ile doğayı kirletmediği için çevreci bir bezdir.
 
EASY WIPER YENİ NESİL ULTRA MICROFIBER TEMİZLİK BEZLERİNDE DETERJAN YOK, DURULAMA YOK, KURULAMA YOK:
 
Sıradan bezlerle ancak deterjan kullanılarak temizlik yapılabilir. Ardından deterjanın olumsuz etkisini yok etmek için, DURULAMAK zorunludur. Durulama yapılmadığı zaman, sağlık açısından çok büyük zararları vardır. Ayrıca; sıradan bezlerle durulama yaptıktan sonra, silinen yüzeyler çok geç kurumakta, HAV bırakmakta, İZ yapmaktadır. Bu nedenle KURULAMA yapmak da zorunludur. Böylece temizlik için üç kat zaman harcanmaktadır.
EASY WIPER temizlik bezleri ile temizlik yaparken, DETERJANA, DURULAMAYA ve KURULAMAYA ihtiyaç duyulmaz. 60 dakikada yapacağınız temizliği, en fazla 15 – 20 dakikada, harika bir şekilde yapabilirsiniz. Çünkü üçgen kesitli özel polyamid ve polyester ipliği nedeniyle, yüzeyleri SADECE SU İLE, derinlemesine tek seferde temizlemektedir. Anında kurumakta ve antibakteriyel özelliği sayesinde,  kalıcı HİJYEN sağlamaktadır.
 
EASY WIPER YENİ NESİL ULTRA MICROFIBER TEMİZLİK BEZLERİ ANTİBAKTERİYELDİR:
Günlük hayatımızda kullanılan sıradan pamuklu, viskonlu, polyesterli v. d. bezler, elyaf yapısı ve antibakteriyel özelliğinin olmaması nedeniyle bakteri yuvasıdır. EASYWIPER temizlik bezlerine, gümüş iyonlu NANO SILVER PLUS antibakteriyel uygulama yapılmaktadır. Bu nedenle, EASY WIPER temizlik bezlerinde asla bakteri üreyemez. Silinen yüzeylerde bakteri oluşmaz. İçine hapsettiği bakterileri öldürür. EASYWIPER temizlik bezlerini, uzunca bir sure ıslak bırakıp test yapmanız halinde, hiç bir kötü koku oluşmadığını büyük bir mutlulukla göreceksiniz.
EASYWIPER YENİ NESİL ULTRA MICROFIBER TEMİZLİK BEZLERİ ÇEVRECİ VE ANTİALERJİKTİR:
 Geleneksel sıradan temizlik bezleri, deterjan olmadan iyi temizleyemezler. Ancak yapılan araştırmalara gore, çoğu insanda deterjana karşı alerjik yapı mevcuttur. Kansere yakalanma açısından pek çok neden arasında, önemli bir yer tutan deterjan ve kimyasal atıklar, insan hayatını da diğer canlılar gibi ciddi şekilde tehdit etmektedir. Deterjanla temizlenen lavabo, fayans, küvet, banyo, mutfak, araba, ofis, yer, cam ve diğer eşyalar çok ciddi kanserojen  tehdit oluşturmaktadır. Oyle ise deterjanın verdiği zararlar açısından kendimizi, doğayı ve diğer canlıları düşünecek olursak; deterjansız temizliğin anlamını ve önemini kavramamız çok daha kolay olacaktır.
Yeni Nesil Ultra Microfiber ipliklerle üretilen EASYWIPER temizlik bezleri, deterjan kullanmadan temizlik yaptığı için, doğaya zarar vermez. Bu nedenle ÇEVERECİ bezdir. Ayrıca sadece su ile temizlik yaptığı için antialerjiktir ve eller tahriş olmaz. Çok kirlenmiş bezlerin temizliği de, hiç bir kimyasal katkı içermeyen doğal beyaz sabunla yapıldığı için, ayrıca çevreyi korumaktadır. Deterjansız temizlik, GEEN PEACE tarafından da desteklenmektedir.
EASYWIPER YENİ NESİL ULTRA MICROFIBER TEMİZLİK BEZLERİ ANTİSTATİKTİR:
Yeni Nesil Ultra Microfiber ipliklerle üretilen EASYWIPER temizlik bezleri %25 polyamid (Naylon) ve %75 polyesterden oluşmaktadır. Polyamid; aşınmaya, sürtünmeye, küflenmeye, güneş ışığına ve lekeye karşı dirençlidir. Temizlenmesi de polyester gibi oldukça kolaydır. Polyamid çok çabuk kurur. Haşerat, bakteri ve güve tesir etmez. EASY WIPER temizlik bezleri içindeki polyamidden kaynaklanan ANTİSTATİK özelliği nedeniyle silinen yüzeydeki statik elektriği toplar. Böylelikle silinen yüzeyin tozu çekmeyip, itmesini sağlayarak, uzun sure tozlanmasını engeller. Silinen yüzeylerin uzun sure toz tutmaması özellikle bilgisayar, kamera, gözlük ve vitrin gibi alanlarda çok önemlidir. Sildiğiniz yüzeylerde EASYWIPER temizlik bezleri ve sıradan bezlerle test yapmanız halinde, EASYWIPER temizlik bezleri ile sildiğiniz yüzeylerin, sıradan bezlerle silinen yüzeylere gore daha geç tozlandığını şaşırarak göreceksiniz…
EASYWIPER YENİ NESİL ULTRA MICROFIBER TEMİZLİK BEZLERİ EKONOMİKTİR:
Alınan sıradan bezler, deterjansız temizlik yapamadığı için hem çok sağlıksız, hem de çok masraflıdır. Ayrıca dayanıklı ipliklerle üretilmediği için çok çabuk yıpranmaktadır. Dolayısı ile ucuza satın alınmasına rağmen, aslında çok pahalıya mal olmaktadır. Sıradan bezlerin aksine, EASYWIPER temizlik bezleri hem SAĞLIKLI, hem DAYANIKLI ve hem de benzerlerine gore çok EKONOMİK fiyatla satılmaktadır.
Deterjansız sadece su ile temizlik yaptığı için, pahalı deterjan kullanımına son vererek tasarruf sağlamaktadır. Bu tasarruf kullanımına bağlı olarak, yıllık 150 USD ile 300 USD arasında bir tutar oluşturmaktadır. EASYWIPER temizlik bezleri, 2000 yıkama garantilidir Bu nedenle çok uzun ömürlü ve EKONOMİK bir bezidir. Ekonomik fiyatı, sağlıklı olması, dayanıklılığı ve sadece su ile temizlik yaparak deterjandan tasarruf sağlaması nedeniyle, EASYWIPER temizlik bezlerini kullanmanız çok doğru bir karardır. Kullandıktan sonar da, sevdiklerinize, arkadaş ve dostlarınıza tavsiye edeceğinize yürekten inanıyoruz…
 
EASY WIPER ULTRA MICROFIBER TEMİZLİK BEZLERİNİN KULLANIM VE BAKIM TALİMATLARI:
EASY WIPER Ultra Microfiber temizlik bezlerinden uzun yıllar en iyi performansı alabilmek için, lütfen kullanım ve bakım talimatlarını dikkatlice okuyup, eksiksiz bir şekilde uyguladığınızdan emin olunuz.
  • Ürün Danışma Hattı : 0850 303 51 55]]>
  • Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
    (0) Yorum