Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara
Bu Kategorideki Diğer Markalar

Dyson V6+ 350 W Şarjlı El Süpürgesi

HAKMAN GARANTİSİ ALTINDADIR
Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Dyson V6+ 350 W Şarjlı El Süpürgesi AçıklamasıDyson V6+ 350 W Şarjlı El Süpürgesi
Patentli 2 Tier Radial™ siklon teknolojisi


İki dizi halinde sıralanmış 15 adet siklon,  ince tozları dahi yakalayabilmek ve daha çok hava akımı yaratabilmek için birbirine paralel olarak çalışır. Kuvvetli hava akımı ve santrifüj etkisi ile tozu, kiri ve mikroskobik alerjenleri dahi ayrıştırarak toz haznesine gönderir
Dyson dijital motor V6 ile güçlendirilmiştirDijital teknolojisi ile   dakikada 110.000 rpm hızla devir eden motor ve yüksek  emiş gücü performansı ile en  güçlü kablosuz süpürge.

Dyson V6+ Şarjlı El Süpürgesi
Dyson V6+ Şarjlı El Süpürgesi20 dakikalık kesintisiz ve güçlü emiş gücüDyson V6 Total Clean  kablosuz süpürge çalışma süresini artıran tetiğe sahiptir. Makineniz yalnızca çalıştırma tetiğine dokunduğunuzda  çalışır; böylece yalnızca süpürme işlemi sırasında enerji harcanır. ( Motorlu temizleme başlığı ile 17 dk çalışma süresi)
Karbon Fiber Türbin BaşlıkSert naylon fırçalar halının derinliklerindeki toz ve kirleri temizlerken; karbon fiber fırçalar ise sert zeminlerdeki ince tozları toplar. Başlık zeminle tam temas sağlayarak emiş gücü sızıntısı olmadan kapladığı alanı tamamen temizler.

Dyson V6+ Şarjlı El Süpürgesi
Dyson V6+ 350 W Şarjlı El SüpürgesiZemini, tavanı ve ulaşılması zor alanları temizler

Makinenin ağırlık merkezi bileğe yakın olacak şekilde konumlandırılmıştır böylece zemini, tavanı ve ulaşılması zor alanları süpürgenizi dengeli bir şekilde hareket ettirerek kolayca temizleyebilirsiniz
Hijyenik hazne boşaltımı
Tozu ve kiri boşaltmak için sadece tuşa basmanız yeterli.

Dyson V6+ 350 W Şarjlı El SüpürgesiDyson V6+ 350 W Şarjlı El Süpürgesi Özellikleri

  • 2 Tier Radial siklon teknolojisi 
  • Dyson Dijital Motor V6 
  • 100 AW sabit emiş gücü 
  • 350 Watt motor gücü 
  • 87dBA
  • Ömür dayanıklı yıkanabilir motor öncesi filtre 
  • Karbon fiber türbin başlık 
  • Kombine aparatlar Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(0) Yorum