Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara
Bu Kategorideki Diğer Markalar

Dynamic R10 Dikey Kondisyon Bisikleti

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Dynamic R10 Dikey Kondisyon Bisikleti Açıklaması

Dynamic R10 Kondisyon Bisikletinin Özellikleri

  • Dynamic R10 Dijital Göstergeli Kondisyon Bisikleti
  • Dynamic R10 Kondisyon Bisikleti' nin Gösterge Bilgileri: Hız, zaman, mesafe, kalori
  • Dynamic R10 Kondisyon Bisikleti' nin Gösterge Tipi: LCD ekran.
  • Dynamic R10 Kondisyon Bisikleti' nin Kurulu Ebatları: 42x42x31 cm
  • Dynamic R10 Kondisyon Bisikleti' nin Ağırlığı: Net: 5 kg Brüt: 6 kg
  • Dynamic R10 Kondisyon Bisikleti' nin Rengi: Siyah
  • Dynamic R10 Kondisyon Bisikleti' nin Pedal Sistemi: Ayarlanabilir pedal direnci 
  • Dynamic R10 Kondisyon Bisikleti ile hem ayaklarınızı hem kollarınız çalıştırabilirsiniz. 3 kademeli ayarlanabilir pedal kayışı.
  • Disk Ağırlığı: 2kg
Dynamic R10 Dijital Göstergeli Kondisyon Bisikleti

Dynamic R10 Kondisyon Bisikleti

Dynamic Kondisyon Bisikleti, Sırt Hastalıklarını Engeller. Bu gün gelişmiş ülkelerde insanların büyük çoğunluğu sırt bölgesinden hasta olmasa bile ağrılarından şikâyetçidir. Özelliklede Avrupa’da 40 yaşın üzerinde her 3 kişiden birinin sırtında sorun vardır Bütün gün bilgisayar başında büroda oturmak yada bir fabrika işçisinin ağır işi sırt ağrılarını oluşturur. İşin önemli yanı bu sadece orta yaş ve üstünde değil, gençlere yönelikte bir tehlike. Düzenli ve bilinçli yapılan spor sayesinde sırt ağrılarının azaldığı günümüzdeki araştırmalarla kanıtlanmış durumda. Kondisyon Bisikleti ise bu tür ağrıların geçmesi için mükemmel bir çözümdür. Pedal çevirmeden kaynaklanan asimetrik hareketler omurgayı çevreleyen küçük kasları çalıştırıyorlar ki bu kasların jimnastik ile çalışması oldukça güçtür. Bu sayede son derece önemli olan iki omuriliğin birbirine bağlanma gücü arttırılıyor ve sırt ağrısı gibi sorunlar ortadan kalkıyor. 
Lipometabolizma ve yüksek kolesterin vücuttaki en önemli enerji depolarımız yağlar. Bunun yanında yağlar vitaminleri taşırlar, hücreleri korurlar ve soğuğa karşı koruyucudurlar. Fakat gereğinden fazla yağ bulunması durumunda pek çok olumsuz etkisi gözüküyor. İnsan yaşlandıkça kolesterin değerleri de yükseliyor. Kolesterin değerleri kısmen spor ve fiziksel aktivite ile dengeleyebiliyorlar. Düzenli spor sayesinde HDL değerleri artıyor. Yüksek HDL değeri kalp ve kan dolaşımı hastalıklarına karşı koruyucu görev görüyor. Ayrıca genç yaşlarda yapılan spor ilerleyen yaşlarda kilo almaya karşıda önlem olarak görülüyor. Bisiklet sporu sayesinde sadece organizmamız çalışmıyor, yağ depolarımızı da tüketiyoruz, lipometobolizmamız çalışıyor. Bu çalışma esnasında koruyucu işlevi nedeni ile son derece önemli olan HDL kolesterin yükseliyor ve “Kötü” olan, damarlarda kireçlenmeye yol açan, LDL kolesterinimiz azalıyor.

Dynamic R10 Dijital Göstergeli Kondisyon Bisikleti
Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(0) Yorum