Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara
Bu Kategorideki Diğer Markalar

Dyind Light PS4

Ücretsiz Kargo
Fiyat
192,90 TL
İndirimli Fiyat
143,90 TL
25
Kazancınız
49,00 TL


Dyind Light PS4 AçıklamasıDyind Light PS4

Dead Island serisi ile ün kazanan Techland ‘ın yeni jenerasyon için geliştirdiği hayatta kalma oyunu Dying Light size bu zamana kadar yaşamadığınız heyecanda bir açık dünya oynanışı sunacak!

Dying Light tehlikelerle dolu devasa bir açık dünyada geçen ve birinci şahıstan oynanan, hayatta kalmaya dayalı korku aksiyon oyunudur.

Geceyi Sağ Salim Atlatın – Gündüzleri oyuncular etrafta serbestçe dolaşacak ve kaynak ve silah arayacaklar. Ama gece olunca dünya da ölümcül bir dönüşüm geçirecek; avcı av haline gelecek; hastalıklılar agresifleşecek ve kalabalıklaşacak ve av peşine düşen çok daha uğursuz bir şeyler uyanacak.
Serbest Koşu Ortamı – Dying Light oyuncuların hem av peşindeyken, hem de yırtıcılardan kaçarken dünyada hızlıca hareket edebilmelerini, binalar arasında zıplayabilmelerini, duvarlara tırmanabilmelerini ve habersiz düşmanlarının tepelerine inmelerine imkan sağlayacak.
 
Yakın ve Uzaktan Ölümcül Saldırılar – Bıçaklar, sopalar, baltalar, balyozlar ve diğer egzotik silahlarla yakından saldırabilir veya düşmanlarınızı uzaktan indirmek için silah ve ateş gücü kullanabilirsiniz.

Dyind Light PS4


Diğer Özellikler
  • Marka
    Activision
  • Oyun Türleri
    Aksiyon-Macera
Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(0) Yorum