Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara

Drobo B800i 8 Yuvalı iSCSI NAS Depolama Ünitesi DR-B800I-2A31

Ücretsiz Kargo
Fiyat
5.939,35 TL


Drobo B800i 8 Yuvalı iSCSI NAS Depolama Ünitesi DR-B800I-2A31 Açıklaması

Drobo B800i 8 Yuvalı iSCSI NAS Depolama Ünitesi DR-B800I-2A31

Kullanımı en kolay iSCSI Yapısı… Dönüm Noktası

Drobo B800i, küçük ve orta ölçekli işletmeler (KOBİ) ve farklı sunucuların birlikte kullanabileceği bir depolama çözümü arayan kurumlar için en iyi depolama çözümünü sunmaktadır. 8 adet sürücü desteği, çoklu bağlantı arayüzü, çift iSCSI yuvası ve 255′e kadar Smart Volume desteği ile Drobo B800i, çok daha yüksek maliyetli ürünlerin sunduğu özellikleri ve başarımı kullanıcılara sunar.
Güvenilirliği kanıtlanmış BeyondRAID™ teknolojisine sahip Drobo B800i, ödüllü iSCSI SAN depolama ünitesi ve üst seviye pahalı kurumsal depolama çözümleri tarafından sunulan pek çok gelişmöiş özelliği bir arada kullanıcılara sunar.
Drobo B800i; dosya hizmetleri, veri koruma, e-posta ve sanal sunucu gibi hizmetler veren sunuculara sahip küçük işletmeler için güvenilir ve yüksek başarımlı hizmet verecek şekilde tasarlanmıştır. TCP/IP ağ yapısına sorunsuzca hızlı biçimde bağlanır ve endüstri standardı iSCSI protokolü kullanarak, sunucular için basit, güvenilir depolama çözümü sağlar.

BeyondRAID Teknolojisi

Bir Drobo B800i ünitesi, 24TB ve üzeri depolama alanı sunabilir. Kapasiteyi yükseltmek için, boş yuvalara yeni sürücü takılabilir ya da tüm yuvalar dolu ise mevcut sürücülerden en düşük kapasiteli olan çıkarılıp yerine yüksek kapasiteli yeni bir sürücü takılabilir. Geleneksel RAID sistemlerinden farklı olarak, Drobo tarafından sunulan BeyondRAID  teknolojisi, kullanıcıların farklı kapasitedeki sürücüleri bir arada kullanabilmesini sağlar. Böylece yüksek kapasiteli sürücüler çıktıkça ; depolama alanının kolayca arttırılabilmesi sağlanır. Drobo ile, yükseltme işlemi otomatik olarak, son derece hızlı bir biçimde gerçekleştirilir ve işlem esnasında verilere erişim daima mümkün olur.
Drobo; tek ya da çift sürücü arızasına karşı koruma sunabilir ve sanal hızlı yedek “hot spare” imkanı sunarak sürücülerin daima kullanılabilir ve verilerin erişilebilir halde olmasını sağlar.

Thin Provisioning İşlevi ile Akıllı Alan Yönetimi

16TB değerine ulaşan kapasitelerde yeni alanlar oluşturmak ve bu alanları yönetmek Drobo B800i ile son derece kolaydır. Yenilikçi ve zaman tasarrufu sağlayan Smart Volume yönetim teknolojsi  Thin Provisioning desteği ile birlikte sunulan Drobo B800i;  geleneksel yapılandırmaların aksine sürücülerin değil sürücü alanlarının havuza alınması mantığı ile çalışmasını sağlamaktadır. Sürücülerin ve alanların yeniden boyutlandırılması ve aktarılması gibi işlemler için harcanan emek ve zaman akıllı mühendislik sayesinde basitlikle yer değiştirmiştir. Thin Provisioning hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
Diğer Özellikler
 • Raid Desteği
  -
 • Garanti Süresi
  2 Yıl
 • Marka
  Drobo
Kapasite & Performans
 • Kapasite
  4 TB
Bağlantı Özellikleri
 • Arayüz
  Ethernet
Sistem Özellikleri
 • Disk
  Yok
 • HDD Yuvası
  8
Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(0) Yorum