Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara

Drobo B800fs 8 Yuvalı NAS Depolama Ünitesi DR-B800FS-4A31

Ücretsiz Kargo
Fiyat
6.189,16 TL
İndirimli Fiyat
4.733,39 TL
24
Kazancınız
1.455,77 TL


Drobo B800fs 8 Yuvalı NAS Depolama Ünitesi DR-B800FS-4A31 Açıklaması

Drobo B800fs 8 Yuvalı NAS Depolama Ünitesi DR-B800FS-4A31

Harici Yedekleme Özelliğine Sahip – Kullanımı Kolay, Ağ Depolama Ünitesi

Güvenilirliği kanıtlanmış, ödüllü BeyondRAID™ teknolojisine sahip Drobo B800fs;  dosya ve verilerin ağ üzerindeki tüm bilgisayarlar ile paylaşılmasını sağlar. Ayrıca Drobo Sync uygulaması ile hayati önem taşıyan verilerin farklı bir alanda bir alanda yedeğini saklayarak korur.
Drobo B800fs, küçük işletmeler için en iyi dosya paylaşımı ve yedekleme deneyimi sunmak üzere tasarlanmış 8 adet sürücü yuvasına sahip depolama ünitesidir. Drobo Sync ve “tak ve paylaş-plug and share” özelliklerini bir arada sunması ile Drobo B800fs; karışık ve zor olmayan bir ağ depolama çözümü arayan küçük işletmeler için mükemmel depolama çözümüdür.
Drobo  B800fs modeli; mevcut ağ sistemine sorunsuzca bağlanır ve Windows ve Mac bilgisayarlar ile kolayca erişilebilir.  DroboApps uygulaması sayesinde, kullanıcıların Drobo cihazlarını ihtiyaçlarına bağlı olarak özelleştirebilmelerine olanak sağlar.

BeyondRAID Teknolojisi

Bir Drobo B800fs ünitesi, 24TB ve üzeri depolama alanı sunabilir. Kapasiteyi yükseltmek için, boş yuvalara yeni sürücü takılabilir ya da tüm yuvalar dolu ise mevcut sürücülerden en düşük kapasiteli olan çıkarılıp yerine yüksek kapasiteli yeni bir sürücü takılabilir. Geleneksel RAID sistemlerinden farklı olarak, Drobo tarafından sunulan BeyondRAID  teknolojisi, kullanıcıların farklı kapasitedeki sürücüleri bir arada kullanabilmesini sağlar. Böylece yüksek kapasiteli sürücüler çıktıkça ; depolama alanının kolayca arttırılabilmesi sağlanır. Drobo ile, yükseltme işlemi otomatik olarak, son derece hızlı bir biçimde gerçekleştirilir ve işlem esnasında verilere erişim daima mümkün olur.
Drobo; tek ya da çift sürücü arızasına karşı koruma sunabilir ve sanal hızlı yedek “hot spare” imkanı sunarak sürücülerin daima kullanılabilir ve verilerin erişilebilir halde olmasını sağlar. 

Harici Yedekleme ile Veri Koruması

Drobo B800fs; sahip olduğu akıllı ve kolay veri kopyalama uygulaması ile verilerin aynı ağ üzerinde ya da internet üzerinde bulunan iki ayrı Drobo B800fs arasında daima yedeklenerek korunmasını sağlar.  Verilerin bir yedeğinin tamamen farklı bir ortamda bulunması sayesinde kullanıcıların yedekleme sorunları tamamen ortadan kalkmış olur. Drobo Sync hakkında daha detaylı bilgi için tıklayınız.
Diğer Özellikler
 • Raid Desteği
  -
 • Garanti Süresi
  2 Yıl
 • Marka
  Drobo
Kapasite & Performans
 • Kapasite
  4 TB
Bağlantı Özellikleri
 • Arayüz
  Ethernet
Sistem Özellikleri
 • Disk
  Yok
 • HDD Yuvası
  8
Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(0) Yorum