Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara

Drobo 5N 5 Yuvalı NAS Ağ Depolama Ünitesi DRDS4A31

Ücretsiz Kargo
Fiyat
3.023,51 TL


Drobo 5N 5 Yuvalı NAS Ağ Depolama Ünitesi DRDS4A31 Açıklaması

Drobo 5N 5 Yuvalı NAS Ağ Depolama Ünitesi DRDS4A31

Ağınız için Daha Hızlı ve Daha Kolay bir Drobo

Drobo 5N, tasarlanırken sadece tek bir şey düşünüldü: kullanıcılara verileri paylaşırken ve verilere erişirken en iyi deneyimi sunmak. Cihazı fişe takıp çalıştırmaya başladığınız anda ağınızda erişime hazır haldedir. Böyle bir ürünü daha önce görmediniz. Drobo 5N; verilerini paylaşmak ve yedeklemek için basit ve güvenli depolama çözümü arayan ev ağı, ev ofisler ya da küçük işletme ortamları için mükemmel bir çözümdür.
               Drobo 5N sadece hızı ile değil aynı zamanda kolay kullanımı, esnekliği ve güvenilirliği ile de bir Drobo ürününden beklediğiniz her şey sunar. Ev ya da iş yeri ağınızda bulunan sistemlerdeki fotoğraflarınızı, videolarınız, ses dosyalarınızı Drobo 5N üzerinde dilediğiniz gibi düzenleyebilir, saklayabilir ve yedekleyebilirsiniz.

Veri Koruma ve Genişletilebilirlik Artık Daha Kolay

Ödüllü BeyondRAID teknolojisine sahip Drobo 5N tekli ya da çiftli sürücü üzerine yedekleme desteği sayesinde, kullanıcının ek işlem yapmasına gerek kalmadan verileri güvenle yedekler ve bir ya da daha fazla sürücünün hata vermesi durumunda dahi verileri korur.
                               Sistemi kapatmaya gerek kalmadan ya da sistemi durdurmadan; hızlı bir biçimde yeni sürücüler eklenebilir ya da arızalı sürücüler değiştirilebilir. Sürücü kapasiteleri dolmaya başladığında ön kısımda bulunan ışıklar aracılığı ile durum bilgisi alınabilir. Boş yuvalardan birine yeni bir sürücü takabilir ya da düşük kapasiteli eski sürücüleri yeni yüksek kapasiteleri sürücüler ile değiştirilebilir.
Bağlantı Özellikleri
 • Arayüz
  Ethernet
Sistem Özellikleri
 • Disk
  Yok
 • HDD Yuvası
  5
Diğer Özellikler
 • Garanti Süresi
  2 Yıl
 • Marka
  Drobo
Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(0) Yorum