Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara

Drobo 5D 5 Yuvalı Thunderbolt + USB3.0 DRDR5A31 NAS Ağ Depolama Ünitesi

Ücretsiz Kargo
Fiyat
3.401,02 TL

Drobo 5D 5 Yuvalı Thunderbolt + USB3.0 DRDR5A31 NAS Ağ Depolama Ünitesi Açıklaması

Drobo 5D 5 Yuvalı Thunderbolt + USB3.0 Depolama Ünitesi DRDR5A31

Uzmanlara özel depolamanın yeni tanımı.

Günümüz medya üreticilerin ve uzman kullanıcıların ihtiyaçlarına uygun olarak yeniden tasarlanıp kullanıma sunulan, Drobo 5D, diğer Drobo ürünlerinde olduğu gibi tam otomatik işlevler ve olağanüstü yüksek başarım sunmaktadır. Kullanıcılara büyük avantaj sağlayan Thunderbolt ve USB 3.0 bağlantı arayüzlerinin yanı sıra, katı hal sürücülerin yenilikçi kullanımı ile de Drobo 5D gezegendeki en yüksek başarıma sahip depolama çözümüdür.
                     Drobo 5D sadece hızı ile değil aynı zamanda kolay kullanımı, esnekliği ve güvenilirliği ile de bir Drobo ürününden beklediğiniz her şey sunar. Ev ya da iş yerinizde bulunan sistemlerdeki fotoğraflarınızı, videolarınız, ses dosyalarınızı yüksek hızlı bağlantı desteği sayesinde Drobo 5D üzerinde dilediğiniz gibi düzenleyebilir, saklayabilir ve yedekleyebilirsiniz.

Veri Koruma ve Genişletilebilirlik Artık Daha Kolay

Ödüllü BeyondRAID teknolojisine sahip Drobo 5D tekli ya da çiftli sürücü üzerine yedekleme desteği sayesinde, kullanıcının ek işlem yapmasına gerek kalmadan verileri güvenle yedekler ve bir ya da daha fazla sürücünün hata vermesi durumunda dahi verileri korur.
                Sistemi kapatmaya gerek kalmadan ya da sistemi durdurmadan; hızlı bir biçimde yeni sürücüler eklenebilir ya da arızalı sürücüler değiştirilebilir. Sürücü kapasiteleri dolmaya başladığında ön kısımda bulunan ışıklar aracılığı ile durum bilgisi alınabilir. Boş yuvalardan birine yeni bir sürücü takabilir ya da düşük kapasiteli eski sürücüleri yeni yüksek kapasiteleri sürücüler ile değiştirilebilir.

Güçlü Thunderbolt ve Esnek USB Bağlantı Desteği

Thunderbolt I/O teknolojisi bir önceki nesil Drobo depolama çözümlerine göre 5 kata kadar daha yüksek başarım sunmaktadır. Böylece büyük boyutlu verilerin çok daha kısa süre aktarımı ve işlenmesi mümkün olmaktadır. Thunderbolt bağlantısı ve güncel cihaz bağlantısı ile ilgili daha detaylı bilgi için Thunderbolt Teknolojisi bilgilendirme sitesini ziyaret edebilirsiniz.
                      Drobo 5D, üzerinde bulunan 2 adet Thunderbolt yuva sayesinde sisteminize bağlantının yanı sıra daisy chaining bağlantısı desteği de sunar. 6 adete kadar Thunderbolt cihaz ile bağlanabilir ve ayrıca dizinin sonunda Thunderbolt olmayan bir ekran bağlanabilir. Aynı dizi üzerinde 6 adet Drobo 5D bağlanabilir bu sayede 96 TB değerine ulaşan kullanılabilir kapasite ortaya çıkar. Thunderbolt tarafından sunulan 10 Gbps çift yönlü aktarım desteği sayesinde dizideki tüm cihazlar en yüksek verim ile çalışır.
                     Yeni nesil USB bağlantısı yüksek başarımlı bağlanabilirliğin yanı sıra; geriye dönük uyumluluk özelliği sayesinde uyumlu tüm Mac OS X ya da Windows sistemler ile kolayca kullanılabilir.

 

Diğer Özellikler
 • Raid Desteği
  -
 • Garanti Süresi
  2 Yıl
 • Marka
  Drobo
Kapasite & Performans
 • Kapasite
  20 TB
Bağlantı Özellikleri
 • Arayüz
  Thunderbolt, Usb 3.0
Sistem Özellikleri
 • Disk
  Yok
 • HDD Yuvası
  5
Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(0) Yorum