Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara

Disney Prenses Şatosu Oyun Seti

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Disney Prenses Şatosu Oyun Seti AçıklamasıYepyeni DVD Barbie™ ve Sihirli Dünyası'nda, Prenses Derin] kendini canlı renkler, masallardan fırlamış karakterler ve dünya tatlısı hayvanlarla dolu sihirli bir dünyada buluyor.  Kızlar, bu muhteşem şatoyla filmden sahneler canlandırmaya, yeni hikayeler yaratmaya bayılacak. Üç kat (çatı terası dahil) ve farklı odalar, kızlara birçok sahne ve her bir karaktere özel oyun imkanı sunuyor.  Bu şato, “Işıldayan” neon süslemeleri, gökkuşağı renklerindeki merdiveni, muhteşem giriş kapısı ve canlı renkleriyle büyüleyici görünüyor.  Bebekler ve tek boynuzlu atlarla (ayrı olarak satılır), basit bir ip çekme mekanizmasıyla çalışan uçma özelliğini kullanın.  Muhteşem bir masa, üç sandalye, şık bir avize, güzellik ürünleri ve çay partisi aksesuarları gibi temalı mobilya ve aksesuarlarla müthiş anları canlandırın.  Tak ve oyna özelliği sayesinde temizliği kolaydır ve küçük parçalar kaybolmaz.

 

 

Özellikler:

·         Bu canlı renklerle süslenmiş şatoyla yepyeni  Barbie™ ve Sihirli Dünyası filminden en sevdiğiniz sahneleri canlandırın.

·         Üç kat (çatı terası dahil) ve farklı odalar, kızlara birçok sahne ve her bir karaktere özel oyun imkanı sunuyor.

·         Bebekler ve masal kahramanı hayvanlarla (ayrı olarak satılır), basit bir ip çekme mekanizmasıyla çalışan uçma özelliğini kullanın.

·         Muhteşem bir masa, üç sandalye, şık bir avize, güzellik ürünleri ve çay partisi aksesuarları gibi temalı mobilya ve aksesuarlarla filmden akıllarda kalan muhteşem anları canlandırın veya yeni hikayeler yaratın.

·         Tak ve oyna özelliği sayesinde temizliği kolaydır ve küçük parçalar kaybolmaz.

 

 

 

Yaş Sınırı

3 yaş ve üzeri.

 

Bir masal dünyasına açılan gizli bir kapı

Prenses Derin [ULUSLARARASI KULLANIM İÇİM: güzel bir prenses ışıltılı ancak gözlerden uzak bir kapıdan yepyeni bir masal dünyasına adım atarken, kızlar da onunla birlikte yeni bir dünyaya giriyor. Barbie™ ve Sihirli Dünyası  filminde Barbie®, bu ışıltılı masal dünyasının sihrini kurtarmak için bir deniz kızı ve bir periyle birlikte mücadele veren utangaç bir prensesi canlandırıyor. Bu büyük şato, kızların filmden en çok sevdikleri sahneleri canlandırmaları ve yeni maceralar yaşamaları için ideal. Kuleler, karakterlerden ilham alınarak tasarlanmış dokunuşlar ve canlı renklerle süslenmiş olan bu muhteşem şatoda üç güzel kat ve prenseslere layık üç oda var. 

Klasik Şato Oyunu

Kelebeklerle süslenmiş çift kanatlı kapıdan giriş salonuna gir ve müthiş bir çay partisi için yemek odasına geç. Bir masa, karakterlerden ilham alınarak tasarlanmış üç sandalye (kelebek, çiçek ve deniz kabuğu şeklindeki arkalıklara sahip) ve üç kişilik servis takımıyla burası çayını yudumlamak ve müthiş lezzetli görünen kapkekleri atıştırmak için ideal.  Muhteşem avizeyi asabilirsin. Bu şatodaki tüm aksesuarlar “tak ve oyna” özelliğini taşıyor. Bu özellik sayesinde aksesuarlar yerinde kalıyor.

Muhteşem Prenses

Gökkuşağı renklerindeki ışıltılı merdivenlerle ikinci kata çık. Işıltılı mor küvette banyo yap ve makyaj aynasında güzellik ürünleriyle baloya hazırlan. Tatlı rüyalarla dolu bir uykuya dalmak için lüks yatak odasına git, cibinlik ve yastıklı pembe yatağa yat.

Muhteşem bir uçuş!

Üçüncü katta, hem bebekler hem de tek boynuzlu atlarla (ayrı olarak satılır) çalışan muhteşem bir uçuş özelliği var.  İki klipsten birine bir figür tutturman yeterli. İkisi aynı anda uçabilir. Döndürmek için de ipi çek.  Çatı terası, heyecanı yukarıdan izlemek için mükemmel. Kafe tarzındaki masayı çatıya kurarak krallığın güzel havasının tadını çıkar.  Kızlar, filmden sevdikleri sahneleri canlandırmaya veya kendi mutlu sonlarını yaratmaya bayılacak.  Hikaye anlatma eğlencesini ve imkanları daha da artırmak için diğer bebekleri ve aksesuarları koleksiyonunuza ekleyin!

 

Kutuda ne var?

Dönerek uçma özellikli şato, iki masa, üç sandalye, bir yatak, bir küvet, bir avize, bir yastık, bir çaydanlık, üç çay fincanı, kapkekli üç tabak, bir tarak, bir parfüm şişesi, bir güzellik ürünü

Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(0) Yorum