Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara
Bu Kategorideki Diğer Markalar

Devlet-Ebed-Müddet Yazılı Kartal Pençesi Teşkilat-ı Mahsusa Yüzük-2

Ücretsiz Kargo
Fiyat
129,90 TL

Devlet-Ebed-Müddet Yazılı Kartal Pençesi Teşkilat-ı Mahsusa Yüzük-2 Açıklaması

Ürün Özellikleri  
Ürün Adı Devlet-Ebed-Müddet Yazılı Kartal Pençesi Teşkilat-ı Mahsusa Yüzük-2
Ürün Açıklaması Teşkilat-ı Mahsusa; Enver Paşa’ya bağlı olarak kurulan gizli bir teşkilattır. Türkçü ve İslamcı bir siyasi görüşü sahiptiler. Özellikle I. Dünya Savaşı’ında Anadolu’daki olumlu katkıları ve mücadeleleri ile bilinirler. Kurucusu Enver Paşa, başındaki isim ise Hüsamettin Bey’dir.
Üretildiği Maden 925 Ayar Gümüş
Üretim Tipi Kalıp ile üretildi
Kullanılan Taş Dolgulu
Ağırlık 16 ± gr. (Numaraya Göre Değişebilir.)
Hazırlanma Süresi 1-2 iş günü içinde kargoya verilir
Yüzük ölçümü nasıl öğrenebilirim? Ürünlerimizi sizin verdiğiniz parmak ölçüsüne göre gönderiyoruz. Parmak ölçüsünde en sağlıklı yöntem, parmağınızı bir kuyumcuda ücretsiz ölçtürmektir. Alyans hariç diğer yüzükleri bulunduğunuz bölgedeki gümüşçülerde 3-5 TL karşılığında parmağınıza göre büyültme veya küçültme işlemi yaptırabilirsiniz. Her gümüş yüzük 4-5 numaraya kadar büyüyebilir ve küçülebilir. Dilerseniz sol menüdeki "Yüzük Ölçüsü Hesaplama" bölümünden de ölçünüzü belirleyebilirsiniz.

Ürün Kutusu Ürününüz Tesbihane logolu koruyucu kutu ile gönderilmektedir. Özel hediye kutusu seçenekleri için sol menüdeki "Hediye Kutuları" kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Doğaltaş Açıklaması Mine; altın, gümüş ve bakır gibi maddelerin yüzeylerinin cam bir katmanla kaplanması işlemidir. Takılara ve aksesuarlara daha parlak bir görüntü verir. Mineyle dolgu ve süsleme işi büyük bir ustalık ve özen gerektirir. Çünkü mine, camsı yapısı nedeniyle kolaylıkla kırılabilir. Takı sektöründe sıklıkla kullanılan mine, takı severlerin de sevdiği bir yöntemdir.Diğer Özellikler
  • Marka
    Tesbihane
Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(0) Yorum