Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara

Deniz Kurdu - Tuncel Altınköprü

Ürün geçici olarak temin edilememektedir


Deniz Kurdu - Tuncel Altınköprü Açıklaması


Ufaklık Serisi'nin merakla beklenen 20. kitabı Deniz Kurdu çıktı!

Serüven düşkünü iki arkadaş, zaman içinde savrulurlar. Kendilerini bir anda 16. yüzyılda, açık denizde sürüklenip giden bir ölüm gemisinde bulurlar. Kaçabilenler, çoktan gemiyi terk edip gitmiştir. Kalanlarsa, tifüs salgınıyla ölüp yitmiştir. Şimdi bu geminin tüm kürekçileri, iskeletlerdir. Pruva direğine asılıp ölüme terk edilen kaptanıysa, şu anda yalnızca bir korkuluk işlevi görmektedir.

Hiçbir liman onları almamakta, hiçbir gemi onlara yaklaşmamaktadır. Oysa çok önemli bir görevle Fransa'dan yola çıkan bu geminin, mutlaka İstanbul'a varması gerekmektedir. İstanbul'a varması, Muhteşem Süleyman'a yazılan mektubun padişaha ulaştırılması… Kazanılacak muhteşem bir zafer buna bağlıdır. Aksi hâlde Osmanlılar için üst üste gelecek felâketler kaçınılmazdır.

Ufaklık'la Gizem bu görevi üstlenirler. Bin bir tehlikenin içinden sıyrılıp, bin bir güçlüğün üstesinden gelirler. Osmanlının muhteşem yüzyılında, kazanılan muhteşem bir zaferde pay sahibi olup, unutulmayacak anılarla geri dönerler. Siz de, bu soluk kesici serüveni onlarla birlikte yaşamak istemez misiniz? O zaman daha ne bekliyorsunuz?

Haydi çocuklar, serüven peşine!
(Tanıtım Bülteninden)


Yazar: Tuncel Altınköprü
Yayın Evi: Çilek Yayınları
Boyut: 14.0x21.0
Format: Kitap
Kalite: 2. Hamur Ciltsiz
Sayfa: 160
ISBN: 9786051182162
Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(0) Yorum