7/24 Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara
CardFinans
Bu Kategorideki Diğer Markalar

Deciphering English For Turkish Learners Test Book - Yavuz Çelik

3
Kargo

Siparişlerin gönderim süreci kredi kartı güvenlik kontrolünün tamamlanması veya havale / eft ödenmenizin onaylanması ile başlar.

Ortalama gönderim süresi ürün gruplarına göre değişebilmektedir.

Hızlı gönderi olan ürünler gün içerisinde, genel olarak diğer ürünler ortalama ürün inceleme sayfasında yer alan kargo teslimat süresinde kargoya verilmekte olup nadiren tedarik sürecine bağlı olarak gecikmeler yaşanabilir.

Ayrıca bazı ürünler sipariş üzerine üretildiğinden teslim süresi daha uzun olabilir.

Siparişlerde, erken gönderilebilecek ürünler için kısmi teslimat talep edebilirsiniz.

Cumartesi günleri saat 15.00'dan sonra ve Pazar günleri bütün gün kargo firmaları hizmet vermemektedir.

Saat 16:00'dan sonra verilen siparişlerde süreç bir sonraki iş günü başlamaktadır
Fiyat
27,00 TL

Deciphering English For Turkish Learners Test Book - Yavuz Çelik Açıklaması

25 farklı dil bilgisi konusuna ait 1000'e yakın test sorusu ve açıklamalı çözümleri; tamamı Türkçe dil bilgisiyle karşılaştırmalı; Türkçe konu anlatımlı; sınavlar için ipuçları ve soru çözüm teknikleri; 500 soruluk deneme sınavları, TOEFL & IELTS gibi sınavlarda okuduğunu daha iyi anlama becerisi; ileri seviyede yazma becerisi için daha düzgün, daha çok puan getirici kalıp cümleler sınavın en az % 50'sini oluşturan dil bilgisi ve kelime sorularına yaklaşım stratejileri; kalan % 50'lik okuma kısımları için okuma anlama becerilerine ilişkin sorular bulunmaktadır. Ayrıca KPDS Hazırlık sınıflarına yönelik, derslerde anlatılan konulara ait destekleyici bilgiler; Türkçe karşılaştırmalar; anlaşılır örnek ve açıklamalar; örnek soru çözümleri ve test teknikleri ÜDS Sınavın en az % 50'sini oluşturan dil bilgisi ve kelime sorularına yaklaşım stratejileri; kalan % 50'lik okuma kısımları için okuma anlama becerileri ile YDS sınavlarına yönelik en az % 50'sini oluşturan dil bilgisi ve kelime sorularına yaklaşım stratejileri; kalan % 50'lik okuma kısımları için okuma anlama becerileri bulunmaktadır.

Hazırlık Muafiyet için orta ve üst seviye İngilizce dil bilgisi ve kelime yapıları, soru teknikleri; klasik ve özgün alıştırmalar; okuma parçaları; yazma becerisi için cümle kalıplarına yönelik çözümlü örnekli soru tipleri mevcuttur.
(Tanıtım Bülteninden)
Yazar: Yavuz Çelik
Yayın Evi: Kurmay Yayınları
Boyut: 20.0x28.0
Format: Kitap
Kalite: 2. Hamur Ciltsiz
Sayfa: 384
ISBN:
Diğer Özellikler
  • Yayınevleri
    Kurmay Yayınları
  • Yazar
    Yavuz Çelik
Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla kazandığınız puanları hem alışverişlerinizde kullanın, hem de bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(0) Yorum