Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara

Daytona iPad 2 / Kırmızı

Ekran Koruyucu Hediyeli !Stoklarla Sınırlı Kampanya
Fiyat
49,90 TL

BU FIYATA SON 1 ÜRÜN

İndirimli Fiyat
14,90 TL
70
Kazancınız
35,00 TL

Daytona iPad 2 / Kırmızı Açıklaması

iPad'e 360 Derece Hareket Kabiliyeti Kazandırın !

Turn ipad 360 Dönen 3 Kademeli Deri Kılıf  standlı Kılıf ipad'i kavrayan kısmı 360 derece dönebilen yapıdadır. Bu sayede ister yatay isterseniz dikey olarak konumlandırabilirsiniz. Üstelik alt bölümde yer alan özel yuvalar sayesinde 3 farklı açıdan dilediğinize getirin ve ipad'in ekranını tutmadan ister film izleyin, isterseniz görüntülü sohbet edin.

Farklı Açılarda Özgürce Kullanın

Turn ipad 360 Dönen 3 kademeli deri Kılıf 360 derece dönebilen yapısının yanısıra Standlı Kılıf ile ipad'e 3 farklı açıda duruş kazandıracaksınız. Yatay ve ya dikey olarak çevirin ve sizin için en uygun kademede konumlandırın.

Deri Kaplı Dayanıklı Yapı

Standlı Kılıf 360 derece tabletinizi dış etkilere karşı korumak için sert, dayanıklı ABS malzemeden yapılmıştır. Dış yüzeyi özel dokulu PU deri kaplama olan kılıf ayrıca ultra ince olarak tasarlanmıştır.

Apple Logonuz Görünsün

Ipad'i pek çok tabletten ayıran, onun kimliğini belli eden elma logosunu 360 derece Standlı Kılıf'in arkasından görebilirsiniz. Bu sayede ipad'in şıklığına şıklık katacaksınız!

Tüm Fonksiyonlara Tam Erişim

Ipad için özel olarak tasarlanmış olan 360 Derece Standlı Kılıf ile 30pin, kulaklık bağlantıları ve kamera kapanmaz. Ayrıca özel hoparlör boşluğu ve ses, güç, WiFi düğmeleri için özel tasarımsal boşluklar da unutulmamıştır. 

Güçlü Tutucu Lastik ile iPad Güvende

360 Derece Standlı Kılıf güçlü lastik tutucusu sayesinde ipad'i taşırken kapağı açılmaz, ipad daima güvende olur.

iPad ile Dizüstü Ergonomisi

360 Derece Standlı Kılıf güçlü lastik tutucusu sayesinde ipad'i taşırken kapağı açılmaz, ipad daima güvende olur. Açılı duruşu sayesinde ipad'i laptop ergonomisi ile kullanabileceksiniz. 
Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(0) Yorum