Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara

Darkshark Smart Cover Yatay / Dikey Stand'lı iPad & iPad2 Kılıf IKPD-024G Gri

Fiyat
36,90 TL
İndirimli Fiyat
34,90 TL
5
Kazancınız
2,00 TL


Darkshark Smart Cover Yatay / Dikey Stand'lı iPad & iPad2 Kılıf IKPD-024G Gri AçıklamasıKolay ve rahat kullanım !
DARKSHARK IKPD-024 Smart Cover tablet dünyasının yıldızı İ Pad & İ Pad 2 ile tam uyumludur. İ Pad & İ Pad 2 Smart Cover ile İPad'nizi taşıyacak , koruyacak hem de dilediğiniz açı ile kolay konumda kullanabileceksiniz. Dikey ve yatay konum olarak geçiş yapmanızı sağlar. Yüksek kaliteli iç ve dış yüzeyi sayesinde 2 kademeli dikey ve yatay rahat kullanım kolaylığı ve ön kapak sayesinde cihazı otomatik uyku moduna geçirip uyandırabilme özelliği ile İ Pad & İ Pad 2'nizin en iyi arkadaşı olacaktır.

Otomatik Uyku Modu !
Özel tasarlanan ön kapağı sayesinde kıvrılıp sizi kolay kullanıma yönlendirirken İ Pad'nizi otomatik uyku moduna geçirip uyandırabilme özelliğine sahiptir. Bu özelliği sayesinde cihazınızın erken pil bitimine son verir. Mıknatıslı yapısının avantajını kullanarak tek hamlede arkaya kıvırarak ister yatay ister dikey olarak kullanıma geçeceksiniz. Dikey kullanımı ile İ pad'nizi tutmadan film izleyebilir, görüntülü sohbet edebilme özelliğini hissedebilirsiniz. Bir diğer kullanımı ise klavye duruşudur. Özellikle internette gezinirken sosyal ağlarda yazarken eğimli klavye kullanımına imkan tanır ve kullanım kolaylığı sağlar..
Mikro Fiber İç Yüzeyi !
DARKSHARK IKPD-024 Smart Cover 'nız tabletinizi dış etkenlere karşı korumak için sert, dayanıklı ABS malzemeden yapılmıştır. Mikro fiber iç yüzeyi ile çizilmelere karşı tam koruma ! Dış yüzeyi özel dokulu kaplama olan DARKSHARK IKPD-024 Smart Cover 'nız ayrıca size özel ultra ince olarak da tasarlanmıştır.

Tüm Fonksiyonlara Tam Erişim !
İ Pad'niz için özel olarak tasarlanmış olan DARKSHARK IKPD-024 Smart Cover, kulaklık bağlantısı, ses tuşlarına erişim kolaylığı ile kapanmayan kamera yeri özel tasarımsal boşluklar da sizin için unutulmamıştır.

Güçlü Tutucu Mıknatıs Kapağı ile İ Pad'niz Güvende !
DARKSHARK IKPD-024 Smart Cover 'nız da bulunan güçlü ön mıknatıs kapağı sayesinde İ Pad'nizi taşırken kapağı açılmaz. Açılmayan kapağı ile İ Pad'niz daima güvende olur.

Teknik Özellikler
DARKSHARK IKPD-024 Smart Cover
Dış Yüzey : Yüksek dayanımlı kaplama
İç yüzey : Mikrofiber dokulu
Renk : Siyah
Diğer Özellikler
  • Uyumluluk
    iPad, iPad 2
  • Çeşit
    Kılıf
  • Marka
    Darkshark
Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(0) Yorum