Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara

Darkshark IKPA-085P 3 Kademeli Stand ve iPad & iPad 2 Deri Kılıf Pembe

Ekran Koruyucu Hediye!
Fiyat
32,90 TL
İndirimli Fiyat
30,90 TL
6
Kazancınız
2,00 TL

Darkshark IKPA-085P 3 Kademeli Stand ve iPad & iPad 2 Deri Kılıf Pembe AçıklamasıKolay ve rahat kullanım !
DARKSHARK IKPA-085 Leather Cover tablet dünyasının yıldızı İ Pad & İ Pad 2 ile tam uyumludur. İ Pad & İ Pad 2 Leather Cover ile İPad'nizi taşıyacak , koruyacak hem de dilediğiniz açı ile kolay konumda kullanabileceksiniz. Dikey ve yatay konum arasında geçiş yapmanızı sağlayan özel 360 derece döndürme özelliği ile yüksek kaliteli iç ve dış yüzeyi sayesinde 3 kademeli eğim açısını, dikey ve yatay rahat kullanım kolaylığı ile İ Pad & İ Pad 2'nizin en iyi arkadaşı olacaktır.

360 Derece Hareket Kabiliyeti !
İPad'nizi kavrayan kısmı 360 derece dönebilen yapıya sahiptir. Bu özelliği sayesinde ister yatay ister dikey olarak konumlandırabilir . Özel alt yuva bölmeleri sayesinde 3 farklı açıdan dilediğinize getirin. İ pad'nizi tutmadan film izleyebilir, görüntülü sohbet edebilme özelliğini hissedebilirsiniz.


Deri Kılıf Dayanıklı ABS Yapı !
DARKSHARK IKPA-085 Leather Cover 'nız tabletinizi dış etkenlere karşı korumak için sert, dayanıklı ABS malzemeden yapılmıştır. Dış yüzeyi özel dokulu deri kaplama olan DARKSHARK Leather Cover 'nız ayrıca size özel ultra ince olarak tasarlanmıştır.

Apple Logonuz Görünsün !
DARKSHARK IKPA-085 Leather Cover İ Pad'nizi pek çok tabletten ayıran, onun kimliğini belli eden elma logosunu DARKSHARK Leather Cover 'nızın arkasından görebilirsiniz. Bu sayede İ pad'nizin şıklığına şıklık katacaksınız.

Tüm Fonksiyonlara Tam Erişim !
İ Pad'niz için özel olarak tasarlanmış olan DARKSHARK Leather Cover , kulaklık bağlantısı, ses tuşlarına erişim kolaylığı ile kapanmayan kamera yeri özel tasarımsal boşluklar da sizin için unutulmamıştır.

Güçlü Tutucu Lastik ile İ Pad'niz Güvende !
DARKSHARK IKPA-085 Leather Cover'nız da bulunan güçlü lastik tutucusu sayesinde İ Pad'nizi taşırken kapağı açılmaz. Açılmayan kapağı ile İ Pad'niz daima güvende olur.
Teknik Özellikler
DARKSHARK IKPA-085 Leather Cover
Dış Yüzey : Yüksek dayanımlı PU deri kaplama
İç yüzey : Mikrofiber yumuşak dokulu kumaş
Renk : Pembe

Diğer Özellikler
  • Uyumluluk
    iPad, iPad 2
  • Çeşit
    Kılıf
  • Marka
    Darkshark
Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(0) Yorum