Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara
Bu Kategorideki Diğer Markalar

Dark USB LED Işık DK-AC-PBLED01OR Turuncu

Fiyat
16,15 TL

Dark USB LED Işık DK-AC-PBLED01OR Turuncu Açıklaması
Dark Taşınabilir USB LED Aydınlatma (Siyah)
Yüksek Güçlü Dark USB LED ile Her Yeri Kolayca Aydınlatın


Dark USB LED Işık DK-AC-PBLED01 Siyah

Karanlıkta Kalmayın, Dark ile Aydınlanın
Dark, karanlık ortamlarda size ışık olacak taşınabilir LED aydınlatması ile karşınızda. Bükülebilen yapısı, düşük güç tüketimi ve yüksek verimlilik sunan LED'leri ile Dark LED aydınlatma, bilgisayar, 5V USB çıkışlı adaptör, PowerBank gibi üzerinde USB çıkışı bulunan bütün ürünler ile sorunsuz çalışmaktadır. Dark LED ışık; dizüstü bilgisayarınızın klavyesini, fotoğraf veya video çekerken ortamı, karanlıkta yolunuzu USB'den aldığı güç ile kolayca aydınlatır.

Dark USB LED Işık DK-AC-PBLED01 Siyah
Dark USB LED Işık DK-AC-PBLED01 Siyah

PowerBank ile Ortam Aydınlatması Olarak Kullanın
Dark USB LED aydınlatmayı sahip olduğunuz PowerBank'in USB portuna bağlayarak ortam aydınlatması, kitap okuma veya gece lambası amaçlı olarak da kullanabilirsiniz. Kıvrılabilen yapısı sayesinde istediğiniz yöne çevirebilir, daha etkili bir aydınlatma sağlayabilirsiniz.

Dark USB LED Işık DK-AC-PBLED01 Siyah

Standart A Tip USB ile Tam Uyum
Dark USB LED aydınlatma, standart A tip USB giriş ile uyumludur. Bütün USB girişlerde gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.
NOT: Dark USB LED aydınlatmayı USB çıkışlı priz çeviricileri ile kullanırken, adaptörünüzün çıkışının 5Volt olmasına dikkat ediniz. 12Volt'luk adaptörler USB LED aydınlatmanızın arızalanmasına sebep olabilir.

Dark USB LED Işık DK-AC-PBLED01 Siyah

Kompakt Boyutları ile Daima Yanınızda
Dark PBLED01; 168mm uzunluğu, 18mm genişliği ve 8mm kalınlığı ile cebinizde veya çantanızda kolayca taşıyabileceğiniz bir USB aydınlatmadır. Kompakt boyutları ile yanınızda kolayca taşıyabilir, gittiğiniz her yeri aydınlatabilirsiniz.

Dark USB LED Işık DK-AC-PBLED01 Siyah

4 Farklı Renk Seçeneği ile Cihazlarınızın Yanına Çok Yakışacak
Dark USB LED aydınlatmanın elektronik cihazlarınız ile farklı kombinler gerçekleştirebilmeniz için Turuncu, Mavi, Siyah ve Beyaz olmak üzere 4 farklı renk opsiyonu bulunmaktadır.

Dark USB LED Işık DK-AC-PBLED01 Siyah

Dilediğiniz Şekilde Bükerek İstediğiniz Yeri Aydınlatın
Dayanıklı ve elastik tasarımı ile Dark USB LED aydınlatmayı USB portuna taktıktan sonra istediğiniz yeri aydınlatabilmek için dilediğiniz şekilde bükebilirsiniz.

Dark USB LED Işık DK-AC-PBLED01 Siyah

Işığı Yumuşatan Özel Ön Yüzey
Dark USB LED aydınlatmanın ön yüzeyindeki ışığı yumuşatan özek tasarımı ile direkt ışığa maruz kalmayın, gözlerinizi yormayın.

Teknik Özellikler
  • Uygulama: LED Aydınlatma
  • Arabirim: USB,5V
  • Boyutlar 168mm(U) x 18mm(G) x 8mm(K)

 

Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(0) Yorum