Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara
Bu Kategorideki Diğer Markalar

Dark SWB02 Slim&Fit Akıllı Bileklik Mavi DK-AC-SWB02BL

 • Var Adım Sayar
 • Var Titreşim
Detaylı özellikler için tıklayın.
Fiyat
94,32 TL


Dark SWB02 Slim&Fit Akıllı Bileklik Mavi DK-AC-SWB02BL Açıklaması
Dark SWB02, IOS / Android Uyumlu Smart Band Akıllı Spor ve Sağlık Bilekliği
Gerçeküstü Bir Spor Deneyimi, Sağlıklı Bir Uykunun İlk Adımı ve Hayatınıza Devam Ederken Sizi Titreşim ile Uyaran Sessiz Bir Asistan!

Dark SWB02 Slim&Fit Akıllı Bileklik Siyah DK-AC-SWB02

Büyülü Bir Bileklik Deneyimi
Standartları alt üst eden farklı bir tasarım ve özellik seti ile donatılan Dark SWB02 akıllı bileklik tüm IOS/ Android işletim sistemli tüm akıllı telefonlar ile uyumludur. Geliştirilmiş yepyeni yazılımı ile kusursuz senkronize olan Dark SWB02 günlük adım sayınızı ve toplam mesafeyi, gelen çağrı bildirimlerini ve uyku düzeninizi sessiz bir asistan gibi kontrol altında tutar. Görselliğinizin doruk noktasına ulaşacağınız tasarımı ve lazer kesimli dış yüzeyi ile farkınızı ortaya koyun ve yepyeni yaşantınıza ilk adımınızı atın. 

İkinci Renk Kayış Hediye
Dark SWB02 Slim&Fit bilekliğiniz zevkinize uygun siyah rengi yanında her türlü aktivite için ayrıca kullanabileceğiniz farklı renkte bir silikon kayışı daha ayrıca hediye etmektedir.


Dark SWB02 Slim&Fit Akıllı Bileklik Siyah DK-AC-SWB02

İlk Adım: Yazılımınızı Yükleyin!
IOS ve Android ile tam uyumlu çalışan Slim&Fit yazılımı sayesinde telefonunuz ile bilekliğinizi bütünleştirin. Telefonunuzun modeline göre Google Play Store ya da Apple Store'dan indireceğiniz 'DayDay Band' yazılımını çalıştırın, 'Devices' sekmesi altındaki Bluetooth sekmesinden telefonunuzu seçin ve eşleyin. İşte hepsi bu kadar!


Dark SWB02 Slim&Fit Akıllı Bileklik Siyah DK-AC-SWB02

Adımsayar ile Formunuzu Koruyun
Dark SWB02 akıllı saat geleceği yansıtan şık görünümünün yanında form tutmanıza yardımcı olan adımsayar özelliğine de sahiptir. Günlük hedef adım sayınızı ve fiziksel özelliklerinizi girerek aktifleştireceğiniz adımsayar özelliği ile günlük attığınız adım sayısını, yürüdüğünüz toplam mesafeyi ve yaktığınız kalori miktarını görebilirsiniz. Slim&Fit bileklik yazılımı üzerinde tüm bilgileri günlük, haftalık ve aylık olarak görebilir, gelişim durumunuzu her daim takip edebilirsiniz.

Dark SWB02 Slim&Fit Akıllı Bileklik Siyah DK-AC-SWB02

Kişiselleştirin!
Size özel bilgiler ile yaptığınız spor sadece size özel olsun. Dark SWB02 Silim&Fit akıllı bileklik boy / kilo / yaş ve cinsiyet bilgilerinizi harmanlayarak attığınız hiçbir adımı kaçırmadan size gerçek bir spor deneyimi sunmak için tasarlandı. Dilerseniz kişisel bilgilerinizin yanına fotoğrafınızı da ekleyerek kendi profilinizi tamamlayabilirsiniz.

Dark SWB02 Slim&Fit Akıllı Bileklik Siyah DK-AC-SWB02

Uyku Monitörü ile Daha Sağlıklı Uykular ve Daha Zinde Sabahlar
Dark SWB02 Slim&Fit akıllı spor bileklik kullanıcıların geceleri daha kaliteli bir uyku çekmesi ve uykusunu kontrol altına alması için 'Uyku Monitörü' özelliği ile donatılmıştır. Sadece bilekliğinizi uyurken kolunuzda bırakarak otomatik olarak uyku monitörünü başlatabilir, uykuya düşme sürenizi, gecenin hangi saatlerinde derin uykuda olduğunuzu ve uyku zamanınızı kolayca takip edebilirsiniz. Uyandığınızda uykunuzun kalitesini telefonunuzdan kolayca tespit edebilirsiniz. Dark akıllı spor bileklik sağlıklı bir uykunun vazgeçilmez yardımcısı olacak.

Dark SWB02 Slim&Fit Akıllı Bileklik Siyah DK-AC-SWB02

Alarmınızı Kurun; Antrenmanınızı Kaçırmayın!
Sunduğu detaylı alarm seçenekleri ile ne antrenmanınızı ne de gün içindeki önemli anları kaçırmayın! Dark SWB02'nin akıllı bileklik sterseniz haftanın her günü ya da belirli günleri için kurabileceğiniz gece-gündüz opsiyonlu alarm özelliği ve titreşimi sayesinde önemli toplantıları, arkadaş buluşmalarını ya da antrenmanınızı tam zamanında ve sessizce size hatırlatacak! Arkadaşlarınız yaptığınız her işte dakikliğinize hayran kalacak!

Dark SWB02 Slim&Fit Akıllı Bileklik Siyah DK-AC-SWB02

Her Noktasında Yüksek Teknoloji
SWB02 Slim&Fit akıllı bilekliğiniz yüksek kaliteli ve en son teknolojiye sahip bileşenler, hareket sensörleri, durum LED'leri ve elastik silikon kayışı biraraya getirilerek tasarlanmıştır. Gün içinde karşılaşabileceğiniz çetin ve olumsuz şartlara karşı koyabilecek nitelikteki yeni asistanınız daima yanınızda olacak!

Dark SWB02 Slim&Fit Akıllı Bileklik Siyah DK-AC-SWB02

Sessiz Asistanınız Görev Başında!
Gün içindeki tüm aktivitelerinizi sessizce takip eden SWB02 Slim&Fit bilekliğiniz gelen aramalar, alarm ve kayıp durumlarında sizi titreyerek uyarır. Güçlü motoru sayesinde etkili bir titreşime sahip Slim&Fİt bileklik ile kaçırdığınız hiçbir çağrı olmayacak.

Dark SWB02 Slim&Fit Akıllı Bileklik Siyah DK-AC-SWB02

Sallayın, Selfie Çeksin!
Slim&Fit bileklik sadece sağlığınız ile değil güzellğiniz ve sevdikleriniz ile de ilgileniyor! Bluetooth üzerinden deklanşör olarak kullanabileceğiniz SWB02 ile sevdiklerinizin ve sizin en güzel anlarını kolayca çekebilirsiniz. Uygulama içinden kamera uygulamasını açın ve kameranızı ayarlayın akabinde fotoğraf çekmek için yapmanız gereken tek şey hafifçe bileğinizi sallamak olacak.

Dark SWB02 Slim&Fit Akıllı Bileklik Siyah DK-AC-SWB02

Otomatik Yazılım Güncellemesi
Akıllı bilekliğiniz için yeni bir yazılım güncellemesi olup olmadığını hemen sorgulayın! Yazılımınız içindeki 'Firmware' bölümüne tıklayarak cihazınız için yeni bir güncelleme olup olmadığını kontrol edebilir eğer yeni bir yazılım varsa otomatik olarak güncelleyebilir ve her daim güncel yazılım kullanabilirsiniz.

Dark SWB02 Slim&Fit Akıllı Bileklik Siyah DK-AC-SWB02

Hem Estetik Hem de Elastik Tasarım
Hareketli spor yaşantınızda varlığını bile hissetmemeniz ve rahat spor saatleri geçirmeniz için SWB02 Slim&Fit bileklik yüksek kaliteli silikon materyalden üretlmiştir. 8 farklı boyda bağlantı noktası sayesinde 21cm bilek çevresine sahip herkes için uygundur.

Dark SWB02 Slim&Fit Akıllı Bileklik Siyah DK-AC-SWB02

Kayıp Önleme (Band Safety) Sistemi
Dark SWB02 akıllı bileklik ile katıldığınız toplantılarda ya da arkadaş buluşmalarında telefonunuzu unutma/kaybetme problemi kökten çözülüyor. Akıllı telefonunuz ile 10 metrelik Bluetooth bağlantısına sahip SWB02 arasındaki bu mesafe aşıldığında ve bağlantı kopacağı sırada kolunuzda titreyerek size telefonunuzu unuttuğunuzu hatırlatır. 


Lazer Kesim Alüminyum Tasarım
En zorlu çevre şartlarında bile esnek kullanım için tasarlanmış dış alüminyum gövdesi ve lazer kesim kenarlıkları size şık bir görünüm yanında sorunsuz ve uzun süreli kullanımında anahtarını sunacak.


Dark SWB02 Slim&Fit Akıllı Bileklik Siyah DK-AC-SWB02

Harici Şarj İstasyonu
Dark SWB02 Slim&Fit akıllı bileklik hızlı ve kolay şarj için kendi harici şarj istasyonu ile birlikte gelmektedir. Sadece 15cm uzunluğundaki şarj istasyonuna yerleştireceğiniz SWB02'yi USB üzerinden kolayca şarj edebilirsiniz.

Teknik Özellikler

 • Model: Dark SWB02

 • Arabirim: Bluetooth

 • Uyumluluk: Android Akıllı Telefon, Android Tablet, iPad, iPhone

 • Toplam Mesafe: 10m. (Akıllı Telefon vb. ile Dark SWB02 arası mesafe)

 • Boyutlar: 232(U) x 8(G) x 9.25(K) mm.

 • Özellikler: Adımsayar, Cevapsız Çağrı Bildirimi, Uyku Monitörü, Alarm, Kayıp önleme.

 • Ürün Kodu: DK-AC-SWB02

 • Diğer Özellikler
  • Adım Sayar
   Var
  • Garanti Süresi
   2 Yıl
  • Marka
   Dark
  Bağlantı Özellikleri
  • Bluetooth
   Yakın mesafelerde, kablosuz iletişime olanak sağlayan bir teknolojidir. Cep telefonu-kulaklık, cep telefonu-bilgisayar, bilgisayar-bilgisayar arasındaki iletişimde kablo zorunluluğunu ortadan kaldırırlar.
   Var
  • Görüntülü Konuşma
   Yok
  Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
  (0) Yorum