Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara

Dark Mini DisplayPort - DisplayPort Dönüştürücü (DK-HD-AMDPXDP)

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Dark Mini DisplayPort - DisplayPort Dönüştürücü (DK-HD-AMDPXDP) AçıklamasıDark Mini DisplayPort - DisplayPort Dönüştürücü (DK-HD-AMDPXDP)
Mini Display Port'unuzu Tam Boy Kullanın!


Yeni Nesil Macbook ve üst seviye ekran kartlarında bulunan miniDP bağlantısını Tam boy DP'a dönüştürmenin kolay yolu Dark'ta! Dark dönüştürücüyü kullanarak Mini Display Port bağlantısını Display Port'a çevirebilir ve gün geçtikçe artan Display Port'lu TV ve monitörleriniz için gerekli çıkışı elde edebilirsiniz.

Dark Mini DisplayPort - DisplayPort Dönüştürücü (DK-HD-AMDPXDP)
Marka Bağımsız Tüm Mini DP Çıkışlarıyla Uyumlu


Dark Mini DP dönüştürücü Apple MacBook / Air ve üst seviye ekran kartlarında bulunan tüm miniDP çıkışlar ile uyumlu olarak tasarlanmıştır. Standartlara uygun olarak üretilen Dark Mini DP dönüştürücü satın alarak uygun fiyata standart miniDP çıkışınızı standart DP cihazlarınızla kullanabilirsiniz.

Dark Mini DisplayPort - DisplayPort Dönüştürücü (DK-HD-AMDPXDP)
Yüksek Kaliteli Dijital İçerik Keyfi


Dark Display Port dönüştürücü 17.28Gbps'a varan video transfer hızlarına sahiptir. Dark DisplayPort kablo ile Full HD Blu-Ray filmlerinizi yüksek görüntü ve ses iletimi ile izleyebilir, çok yüksek çözünürlüklerde dijital tasarım yapabilirsiniz.


Teknik Özellikler


Giriş: mini Display Port (Erkek)
Çıkış: Display Port (Dişi)
Full HD 1080p Sinyal Desteği
Tak&Çalıştır Özelliği
Ürün Kodu: DK-HD-AMDPXDPSizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(0) Yorum