Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara

Dark HDMI - VGA ve SES Aktif Dijital-Analog Dönüştürücüsü (DK-HD-AHDMIXVGA)

Ücretsiz Kargo
Fiyat
106,63 TL


Dark HDMI - VGA ve SES Aktif Dijital-Analog Dönüştürücüsü (DK-HD-AHDMIXVGA) AçıklamasıDark HDMI - VGA ve SES Aktif Dijital-Analog Dönüştürücüsü (DK-HD-AHDMIXVGA)
Dark ile Dijital HDMI Sinyali Analog VGA ve Stereo Ses'e Dönüşecek!


Dark dijital - analog sinyal dönüştürücü ile HDMI çıkışa sahip PS3, Xbox gibi oyun konsolları, FullHD medya oynatıcıları, kameraları VGA monitöre bağlayabilecek; 3.5mm stereo ses çıkışını kullanarak ses alabileceksiniz.

Dark HDMI - VGA ve SES Aktif Dijital-Analog Dönüştürücüsü (DK-HD-AHDMIXVGA)
VGA Monitörünüzde HDMI keyfine Hazırlanın


Günümüzde yüksek çözünürlüğe sahip oyun konsolu, medya oynatıcı gibi cihazlarınızı halihazırda elinizde bulunan VGA monitörlere artık bağlayabileceksiniz. 3.5mm ses çıkışı ile kolayca kulaklık veya hoparlör bağlayabilirsiniz. Dijital HDMI sinyalinden ses ve görüntü çıkışlarını ayıran Dark dönüştürücü ile HDMI keyfi VGA ile buluşuyor.

Ayar Gerektirmeyen Tak Çalıştır Kullanım


Dark HDMI-VGA dönüştürücünün kullanımı çok kolay, herhangi bir yazılıma ihtiyaç duymayan yapıdadır. Bir ucunu HDMI kaynağına bağlayın, diğer tarafta VGA görüntü ve 3.5mm Stereo Ses bağlantılarını yapın. Otomatik olarak sinyal dijitalden analoğa dönüşür, size de VGA monitör veya projeksiyonda HDMI çıkışlı cihaz kullanmanın keyfi kalır.

Önemli: Dark Dijital HDMI - Analog VGA ve SES Aktif Dönüştürücüsü HDMI kaynağından aldığı sinyali çözünürlüğünü değiştirmeden aynı çözünürlükte VGA sinyaline dönüştürür. VGA cihazınızdan görüntü alabilmek için HDMI kaynağınızın sinyal çıkışını VGA görüntü cihazının algılayacağı şekilde ayarlamanız gereklidir.Dark HDMI - VGA ve SES Aktif Dijital-Analog Dönüştürücüsü (DK-HD-AHDMIXVGA)
Standart Bağlantılar


Standart 3.5mm stereo ses çıkışına sahip olan Dark dönüştürüye doğrudan stereo kulaklık veya hoparlör bağlayabilirsiniz. Dark Analog - Dijital sinyal dönüştürücü ile sahip olduğunuz standart VGA ve ses kablolarını kullanabileceğiniz gibi, daha da iyi görüntü ve ses için Dark 1.8m / 3m VGA, 3.5mm stereo ses kablolarını da kullanabilirsiniz.

Dark HDMI - VGA ve SES Aktif Dijital-Analog Dönüştürücüsü (DK-HD-AHDMIXVGA)
Kablolu Elastik Yapı


Dark dönüştürücü uzun yıllar kullanım için sağlam gövdeye sahiptir. HDMI bağlantı ucu kablolu olan Dark dönüştürücü elastik ve kompakt yapısı ile daima yanınızda olacak.

Teknik Özellikler


HDMI-VGA  dönüştürücü
Full HD 1080p sinyal desteği
HDMI Bağlantısı
15pin D-Sub VGA görüntü çıkışı
3.5mm stereo ses çıkışı
Plug&Play özelliği
Ürün Kodu: DK-HD-AHDMIXVGADiğer Özellikler
 • Uzunluk
  10 cm
 • Garanti Süresi
  2 Yıl
 • Marka
  Dark
 • Tipi
  Dönüştürücü
Genel Özellikler
 • Renk
  Siyah
Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(0) Yorum