Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara

Dark EVO P60 Ekran Koruyucu Film

Professional Serisi Yüksek Performanslı Akıllı Telefon Dark EVO P60'ın 6 inçlik Dev Ekranı Tam Koruma Altında
Fiyat
11,61 TL
İndirimli Fiyat
9,10 TL
22
Kazancınız
2,51 TL

Dark EVO P60 Ekran Koruyucu Film Açıklaması

Dark EVO P60 Ekran Koruyucu Film

DARK EVO P60'ın Ekranı Çizilmesin!

Estetik, tasarım ve gelişmiş teknik özelliklerin buluştuğu Dark EVO P60'ın göz alıcı 6 inçlik dev ekranını çizilmelere karşı koruyan ekran koruyucu film kaplama Türkiye'de! Kutu içeriğinde bir adet ekran koruyucu ve ekranda uygulanmış bir adet ekran koruyucu ile gelen EVO P60'ın filmi herhangi bir hasar gördüğünde ya da değiştirmek istediğinizde orjinal filmini satın alabilirsiniz. EVO P60 orjinal aksesuarlarıyla her zaman şık ve her zaman göz alıcı!

Dark EVO P60 Ekran Koruyucu Film

IPS Ekran Kalitesinden Mahrum Kalmayın
EVO P60 yüksek kaliteli IPS panel ile üretilmiştir. Özel parlak ekran koruyucu film, EVO P60'ın IPS ekranındaki canlı renklerden ödün vermeden mükemmel netlikte yansıtır. Bu sayede EVO P60 her zaman mükemmel netlikte kullanım sunarken size varlığını tamamen unutturacak.
Dark EVO P60 Ekran Koruyucu Film

Ön Kamera ve Sensörlere Özel Kesim
Dark EVO P60 ekran koruyucu film, ön yüzünde yer alan 2 Mp ön görüntülü görüşme kamerasını ve sensörlerini kapatmayacak şekilde özel olarak üretilmiştir. Ek bir uğraş göstermeden EVO P60'ın tüm özelliklerinden mükemmel şekilde faydalanabilirsiniz.

Kolay Uygulanabilir Yapı
Ekran koruyucu film, özel parlak yapısı ve çift katmanıyla kolay uygulanabilir şekilde tasarlanmıştır. Ekranı temizleyin, 1.katmanı çıkartıp kenarlardan ekrana oturtun. Sert bir banka kartı yardımıyla ekranda hava boşlukları kalmayacak şekilde filmin üzerinden geçin. Tamamen doğru bir şekilde oturduğundan emin olduğunuzda üstteki katmanı çıkarın. EVO P60'ın mükemmel IPS ekranı artık toza, kire ve çizilmelere karşı maksimum korumalı!

 

Söküldüğünde İz Bırakmaz
Klasik ekran koruyucu filmlerin aksine EVO P60'ın ekran koruyucu filmi çıkarıldığında ekranda en küçük bir iz bırakmaz. Bu sayede uzun süre sonra çıkarıldığında EVO P60'ı korumaya başladığınız ilk günkü gibi kullanmaya devam edebilirsiniz. 

Teknik Özellikler

Uyumluluk : Dark EVO P60 Akıllı Telefon
Ürün Kodu 
: DK-AC-EVOP60SP

Genel Özellikler
  • Uyumlu Olduğu Marka
    Dark
  • Ürün Çeşidi
    Ekran Koruyucu
Diğer Özellikler
  • Marka
    Dark
Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(0) Yorum