Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara
Bu Kategorideki Diğer Markalar

Dark DK-NT-WR3G1 Bataryalı 3G/4G ve Wifi 4in1 150Mbit Kablosuz Internet Paylaştırıcı (Router)

Dark WR3G1 mobil cihazlarınızı şarj edebilir. Aracınızda, yolda, dağda, kırda kısacası her yerde USB girişine bağlayacağınız şarj kablonuz ile telefonunuza gerekli gücü hızla sağlayabilirsiniz.

Detaylı özellikler için tıklayın.
Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Dark DK-NT-WR3G1 Bataryalı 3G/4G ve Wifi 4in1 150Mbit Kablosuz Internet Paylaştırıcı (Router) Açıklaması

Dark WR3G1 150Mbit Bataryalı 3G/4G ve Wifi 4in1 Kablosuz Internet Paylaştırıcı (Router)

USB 3G modeminizi WiFi'a dönüştürün

Network ürünlerinde çıtayı daima üst seviyeye taşıyan Dark; yolda, evde veya ofiste USB 3G modeminizi WiFi'a dönüştürecek Dark WR3G1 3G Router'ı sunar. 3G'nin yanısıra kablolu/kablosuz modemden aldığı internet bağlantısını da paylaştırabilir. Ayrıca dahili pili ile hem mobil kullanım sunar hem de cep telefonunuzu şarj eder. Sürücüsüz tak & çalıştır kurulumu, Windows, MacOs, Android ve Akıllı Televizyon uyumu ile Dark WR3G1 3G interneti her yerde paylaştırmanın en kolay yolu!
Internete her an, her yerde erişmeyi sağlayan 3G bağlantısı için kullanılan USB 3G modemler tek bir cihazda kullanılır. Dark, Dark WR3G1 3G paylaştırıcı ile bu soruna çözüm getiriyor. 3G modeminizi USB portuna takın ve gücü açın. Birkaç dakika içerisinde bağlantı sağlanacak ve 3G internete WiFi destekleyen tüm cihazlarınızdan bağlanabileceksiniz. 

Dark WR3G1 mobil cihazlarınızı şarj edebilir

Dark WR3G1 3G dahili pilindeki depolanmış enerjiyi kullanarak mobil cihazlarınızı şarj edebilir. Acil durumlarda aracınızda, yolda, dağda, kırda kısacası her yerde USB girişine bağlayacağınız şarj kablonuz ile telefonunuza gerekli gücü hızla sağlayabilirsiniz. 30Pin Samsung Galaxy Tab, 30pin veya 8Pin Lightning ipad/iphone/mini ipad, DK-CB-USB2CD25 2.5mm DC USB gibi farklı USB şarj kabloları kullanarak tüm 5V mobil cihazlarınızı şarj edebilirsiniz.
*Kutu içeriğinde sadece USB-MicroUSB şarj kablosu bulunmaktadır.
Dark WR3G1 150Mbit Bataryalı 3G/4G ve Wifi 4in1 Kablosuz Internet Paylaştırıcı (Router)
Dark WR3G1 150Mbit Bataryalı 3G/4G ve Wifi 4in1 Kablosuz Internet Paylaştırıcı (Router)

3G Desteği bulunmayan tabletlere internet erişimi

Dark WR3G1 3G Paylaştırıcı ve sahip olduğunuz USB 3G modemi kullanarak 3G Desteği bulunmayan ipad, mini ipad veya Android tabletlere kablolarla ve prosedürlerle boğuşmadan zahmetsizce internet erişimi sağlayın.Tablet, televizyon veya Linux kullanan kişisel bilgisayarlar ile her 3G modem uyum sağlamaz. Dark WR3G1, 3G bağlantıyı herkesin erişebileceği kablosuz / kablolu ağ bağlantısına dönüştürür. Piyasadaki pek çok USB 3G modem ile tak&çalıştır kullanılabilen RangeMAX 3G ile uyum sorunu korkulu rüya olmaktan çıkıyor.  

Wifi - Ethernet Çift Yönlü Kullanım

Bilgisayarın yanısıra SmartTV (AkıllıTV) veya Playstation3, XBOX, Wii gibi kablolu / kablosuz internet ağ bağlantısı kullanan cihazlarınıza 3G interneti Dark WR3G1 ile getirebileceksiniz. 
USB'den güç alan yapısı ile TV'nizin, oyun konsolunuzun arkasına kolayca gizleyebilirsiniz.Otelde, evde veya ofiste kablolu internet bağlantısını kablosuz hale dönüştürmek için Dark WR3G1 3G mobil router'ı kullanabilirsiniz. 
Özellikle tatillerde, otel odalarında sadece kablolu bağlantı varsa kolayca kablosuza dönüştürebilir ve laptop, tablet gibi cihazlarınızda kablosuz özgürlüğü yaşayabilirsiniz. 
Dark RangeMAX 3G'de bulunan dahili pil ile 3G modeminizi sadece evde değil, ofis, kampüs, kafe, kantin gibi dış mekanlarda dahi kablosuza dönüştürebilir ve uzun süre interneti paylaştırabilirsiniz.
Dark WR3G1 150Mbit Bataryalı 3G/4G ve Wifi 4in1 Kablosuz Internet Paylaştırıcı (Router)
Dark WR3G1 150Mbit Bataryalı 3G/4G ve Wifi 4in1 Kablosuz Internet Paylaştırıcı (Router)

Dark WR3G1 uzun süreli mobil kullanım sunar

Dark WR3G1 3G'yi adaptör, bilgisayar, tablet, televizyon, uydu alıcı cihazlarında bulunan USB çıkışına bağlayarak şarj edebilirsiniz. Endüstri standardı microUSB bağlantısı ile ister kutu içeriğindeki micro USB bağlantı kablosu ile isterseniz pek çok güncel cep telefonu şarjı ile RangeMAX 3G'nin pilini şarj edebilirsiniz. 
Dark WRN-300 kompakt boyutlara sahiptir. Seyahatlerinizde yanınızda götürebilir ve zayıf internet sinyali çeken otel odaları gibi yerlerde sinyali tekrarlayarak güçlendirmede kullanabilirsiniz. 

3g'nin Paylaştırılması

Dark RangeMAX 3G ile data erişimine açık olan USB 3G modeminizi kablosuz ve kablolu olarak paylaştırabilirsiniz.  3G modeminizi RangeMAX 3G’nin USB bağlantı noktasına takınız ve 3-4 dakika bekleyiniz. Bağlantı tamamlandığında 3G modemin üzerindeki ışığın sabit olarak yanması gerekmektedir.   Bağlantı sağlanmaz ise RangeMAX 3G’ye kablosuz veya kablolu bağlantı yapınız ve yönetim ekranını açınız.

Yönetim ekranında 3G sekmesini seçiniz.  Burada Auto seleck yanında yer alan sekmeyi kaldırınız. 3G ISP olarak User Defined seçiniz. Sağlayıcınızın ayarları ve varsa PIN kodunu giriniz. Apply (Uygula) seçerek kaydediniz.  

ÖNEMLİ! Bazı 3G modemlerde modeminizi bir masaüstü ya da dizüstü bilgisayara bağlayarak ayarlar bölümünden pin şifresini kaldırmanız gerekebilir.

TURKCELL İçin
APN : MGB
3G Dial: *99#
3G User / 3G Password kısımları boş bırakılacak

AVEA İçin
APN : internet
3G Dial: *99#
3G User: internet
3G Password: internet 

VODAFONE
APN : internet
3G Dial: *99#
3G User: vodafone
3G Password: vodafone

Bu ayarlar kılavuz hazırlandığında geçerli olan ayarlardır. Detaylar için servis sağlayıcınız ile görüşünüz. 

Cihazınız ayarların kaydedilmesi sonrası tekrar başlayacak ve otomatik olarak 3G bağlantını yaparak kablolu ve kablosuz paylaşım imkanı sunacaktır. Kablolu bağlantıyı bir switch aracılığı ile çoğaltabilirsiniz.

Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(16) Yorum
 • Sinyal Gücü Zayıp 07.07.2015
  Çok pratik bir ürün ama sinyal gücü çok zayıf.
  Fatih Gerçekcioğlu
  Bu yorumu doğru buluyor musunuz?
  Evet :0 Hayır :0
 • Büyük hevesle aldım 18.04.2014
  17,04,2014 te elime geçti 5 saat ayarları ile uğraştım cihazdan cihaza değişiyor heralde ay işlerine yabancı olmamama rağmen bağlandım fakat internete giremedim .Birazdaha deneyeceğim.Sonuca göre hareket edeceğim.
  Selami Zeytinciler
  Bu yorumu doğru buluyor musunuz?
  Evet :0 Hayır :0
 • Kullanışlı ürün 16.03.2014
  3G router ı 1 haftadır Vodem ile kullanıyorum. Sayfada yapılan VodaFone açıklamaları ve ürün e explorerdan modem IP girerek bağlanıp kullanım kılavuzunda yazılanları sırasıyla yapıp 5 dakikada bağlantı sağlayabilirsiniz. Araç içinde çakmak USB bağlantısı kullanarak, evde USB porttan şarj ederek sorunsuz kullanabilirsiniz. Evin her noktasından 3 oda uzakta bile tam çekim sağlayabiliyor. Artık tüm android cep. Tablet. Laptop. 3G üzerinden nete bağlısınız.
  halis çetin
  Bu yorumu doğru buluyor musunuz?
  Evet :1 Hayır :0
 • Süper 21.01.2014
  Bir saat önce MNG ile elime geçti, 3 dk da kurdum ve çalıştırdım. Çok başarılı bir ürün.
  Sadettin Fırat
  Bu yorumu doğru buluyor musunuz?
  Evet :1 Hayır :0
 • güzel bir ürün 23.09.2013
  ürünü bir buçuk ay kadar kullandım. hiçbir sorun yaşamadım kullanırken. gayet kullanışlı ve pratik bir ürün. ama şarjı 2-2.5 saat arası gidiyor ve yan odaya koyunca 3 diş çekiyor.
  Mehmet ÖNLER
  Bu yorumu doğru buluyor musunuz?
  Evet :2 Hayır :0
 • Süper bir ürün 14.08.2013
  Arkadaşlar kurulumu gayet basit. Yanında gelen kitapçıkta yazılanları sırasıyla uygulayın yeter. Ayrıca benim modem eski jet modem olmasına ve desteklediği modemler listesine olmamasına rağmen sorunsuz bağlantı sağladı. Çekim kalitesi de Tp-link ve Aztech modemler kadar etkili. Şarj konusu biraz sıkıntılı. Evde kullanacaksanız sorun yok. Özetle: "tavsiye ederim".
  İsimsiz
  Bu yorumu doğru buluyor musunuz?
  Evet :4 Hayır :0
 • ürünü mükemmelden öte 03.08.2013
  ürün bugün elime ulaştı ve kartalcell 5gb internet aldım ve ayarlarını yapıp kullanıyorum çekim gücü çok iyi ve sorunsuz bağlantı sağlamaktayım. Böyle kaliteli ürünü bize uygun fiyata sunan hızlıal ailesine teşekürler.
  Mevlüt Bayrak
  Bu yorumu doğru buluyor musunuz?
  Evet :4 Hayır :0
 • k3773 31.07.2013
  bende bu cihazı aldım vodafone k3773 cihaz ile 1 haftadır bağlanmayı başaramadım.denemedigim yol kalmadı.suç k3773 cihazda.Avea fenercell cihazı olan arkadaşımla 3g modemleri degiştik sağolsun.şimdi cihaz mükemmel çalışıyor.dark tabletide görmüyordu k3773 fenercell onuda görüyor sorun kalmadı.vodafone k3773 vermekle 1aydır beni uğraştırdı.
  serdar akbulut
  Bu yorumu doğru buluyor musunuz?
  Evet :1 Hayır :0
 • doğru modem 31.07.2013
  doğru,cihazın tanıdığı modemi bulursanız ayarları çok kolay fakat 3g modem uyduruksa benim gibi bir hafta uğraşırsız.cihazın çalışması güzel interneti hızlı paylaştırıyor.1 haftada neler denemedim.sorunun çözümü 3g modemde
  serdar akbulut
  Bu yorumu doğru buluyor musunuz?
  Evet :3 Hayır :0
 • Çalışmıyor 31.07.2013
  Ürün tam bir rezalet.Uyumluluk listesinde bulunan 3 adet modem ile denedim.Sonuç hüsran. Akortek'e firmasına 3 gün boyunca ulaşamayınca iade ettim.Hızlı al acilen böyle fason ürünleri elemesi laızm
  UTKU KAYNAR
  Bu yorumu doğru buluyor musunuz?
  Evet :1 Hayır :3
 • vodafone k3773 26.07.2013
  vodafone dan aldığım k3773 vodem ile çalışmadı.cihaz vodemi görmüyor nedense
  serdar akbulut
  Bu yorumu doğru buluyor musunuz?
  Evet :2 Hayır :0
 • memnun olmadım 13.07.2013
  ürünü aldığımdan beri ayarlarla uğraşıyorum bir türlü bağlantı yapmıyor. avea kullanıyorum, ayrıca vodafone de denedim. ve 2 tane 3g modem bağlamama rağmen bağlantı yok.sonuç hüsran.
  mehmet bukan
  Bu yorumu doğru buluyor musunuz?
  Evet :4 Hayır :3
 • süper 09.07.2013
  basta sarjı baya gıdıyor 5 - 6 saattır kullanıyorum yarıya geldı test dugmesıne basıp kontrol edebılıyorsunuz bırde evın her odasında notebook umla ınternete rahat baglanıyorum ozelık bakımından super ınternet kablosuyla bılgısayara takdınızmı wıreless adapter oluyor- ınternet hattını dırek taktınızmı router oluyor- 3g modemı takın kablosuz nete gırın- wıfı olarak kullanın pişman olmayacaksınız butun ısletım sıstemlerı ıle denedım super calısıyor
  ibrahim şimşek
  Bu yorumu doğru buluyor musunuz?
  Evet :4 Hayır :1
 • idre eder 01.07.2013
  tukcelle çalışmıyor vodafone çalışıyor sıkıntıyı halletseler iyi olur
  İsimsiz
  Bu yorumu doğru buluyor musunuz?
  Evet :2 Hayır :1
 • Çok güzel 01.07.2013
  Hem çok güzel hem çok kötü çünki ben T....ll ile kullanamadım ithalatçı firma ile görüştüm. Evet onun yerine A..a veya V.......e ile bir problem yok ama sizin operatörünüz ile ilgili sıkıntılar yaşıyoruz dedi.Hiç kimsenin ürün ayarları ile ilgili bir bilgisi yok. İade ediyorum.
  hakan kanac
  Bu yorumu doğru buluyor musunuz?
  Evet :4 Hayır :1
 • yorum 16.06.2013
  alan arkadaşlardan ürünle ilgili yorum bekliyoruz
  İsimsiz
  Bu yorumu doğru buluyor musunuz?
  Evet :1 Hayır :0