Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara
Bu Kategorideki Diğer Markalar

Daiwa Exceler X Serisi Olta Makinası 0.20mm/110m

Ürün geçici olarak temin edilememektedir


Daiwa Exceler X Serisi Olta Makinası 0.20mm/110m Açıklaması

KAPASİTEMODELRULMANKALAMAAĞIRLIKDEVİR MAKİNE
0.20MM/110MX10004ÖNDEN220 gr4.7
0.20MM/140MX15004ÖNDEN240 gr4.7
0.25MM/190MX25004ÖNDEN260 gr4.7
0.30MM/185MX30004ÖNDEN290 gr4.7
0.30MM/270MX40004ÖNDEN360 gr4.9


Tam performans için dış yüzeyi ekstra kaplamalı ve mükemmel dayanıklılık için Daiwa tarafından özel olarak geliştirilen bir olta makinasıdır. Sağlamlığıyla uzun yıllar kullanabileceğiniz Exceler X at çek avlarınız için idealdir. Pek çok olta makinesinin zayıf, Daiwa olta makinelerinin  ise en kuvvetli noktası olan ve balık avı esnasında avcı balıkları tasmalamak için kullanılan kolun geri dönmesini engelleyen Infinite Anti-Reverse sistemde yalnızca yüksek kaliteli çelik malzemeler kullanılır. Surf ve spin tarzı avlarda balık yeminizi fırlatırken olta misinasının kafadan boşalırken boşluksuz bir şekilde boşalmasını sağlayan ABS Anti-Backlash sistem aynı zamanda suni yemlerinizin daha uzun mesafelere ulaşmasını sağlar. Olta misinanın olta makinesinden boşalması genellikle büyük spiraller şeklindedir. Misinanın kıvrılmasını önlemenin en iyi yolu makarayı olabildiğince büyük yapmaktır. İşte Daiwa makinelerde bulunan uca doğru genişleyen büyük makara misinanın makaradan düzenli boşalmasını sağlar ve misinanın kıvrılmasını önler. Bu sayede daha uzun mesafelere atış yapabilme imkânı sağlanmış olur. Daiwa tarafından geliştirilen olta misinasının kıvrılmasını önleyen bu  patentli teknoloji sayesinde atış esnasında, ister ip misina kullanın ister flourocarbon misina, misina olta makinenizden kıvrılmadan boşalır. Twister Buster 2 misinanın kıvrılmasını engellemenin yanı sıra misina yatağı ve misina arasındaki sürtünmenin de azalmasını sağlar. Gyro Spin teknolojisi sayesinde kafa spinlerini düzenler, gereksiz ip kopmalarını engeller. Dijital tasarımın ürünü olan özel dişli yapısı, Digigear teknolojisi ile üretilmiştir. Rüzgârlı havalarda atışların etkilenmemesini sağlayan Lokomotife Levelwind Özelliğine sahiptir. Alüminyum kafa ve paslanmaz çelik vidaları sayesinde uzun ömürlü bir makaradır. Ters konik kafa yapısı sayesinde düğümlenmenin önüne geçer. Kafa üzerinde bulunan hava kanalları tur hızını ve sarım kolaylığını arttırmaktadır. Tuzlu suya dayanıklı özel CRBB bilye kullanılmıştır.​

Gamsız düzgün misina salma ve sarma özelliğidir. Daiwa tarafından geliştirilen olta misinasının kıvrılmasını önleyen bu patentli teknoloji sayesinde atış esnasında, ister ip misina kullanın ister flourocarbon misina, misina olta makinenizden dolaşmadan boşalır. Twister Buster 2 misinanın gam yapmasını ve dolaşmasını engellemenin yanı sıra misina yatağı ve misina arasındaki sürtünmenin de azalmasını sağlar.
   Daiwa digital maksimum performans için bu dişlileri geliştirdi. HardBody-Z alüminyum gövde içine gömülmüş mekanizma,  sorunsuz ve verimli şekilde kolu ileri ittirir. Dijital tasarımın ürünü olan özel dişli yapısı, Digigear 2 teknolojisi ile üretilmiştir.

Daiwa'nın yenilikçi tasarımlarından biri olan airbail pürüzsüz çıkıntılı hatları sayesinde minimum ağırlıkta elde edilmiş içi boş paslanmaz çelikten üretilmiştir.
​  Yüksek sarım hızı ve daha iyi salınım performansı sağlar.

Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(0) Yorum