Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara
Bu Kategorideki Diğer Markalar

Daiwa Caldia Sha Serisi Olta Makinesi 0.8mm/200m

Ürün geçici olarak temin edilememektedir


Daiwa Caldia Sha Serisi Olta Makinesi 0.8mm/200m Açıklaması

KAPASİTEMODELRULMANKALAMAAĞIRLIKDEVİR MAKİNE
0.8MM/200M2500 SHA9+1ÖNDEN245 gr6.0
0.12MM/200M3000 SHA9+1ÖNDEN280 gr6.2


Mevcut Caldia serisinin büyük başarısından sonra , daha yüksek bir şanzıman ile özel bir model için çağrılar gittikçe yükseliyordu . Yeni Caldia SHA yüksek şanzıman ile birlikte en iyi Japon teknolojisi sunuyor. Pek çok olta makinesinin zayıf, Daiwa olta makinelerinin  ise en kuvvetli noktası olan ve balık avı esnasında avcı balıkları tasmalamak için kullanılan kolun geri dönmesini engelleyen İnfinite Anti-Reverse sistemde yanlızca yüksek kaliteli çelik malzemeler kullanılır. Daiwa tarafından geliştirilen olta misinasının kıvrılmasını önleyen bu  patentli teknoloji sayesinde atış esnasında ,ister ip misina kullanın ister flourocarbon misina, misina olta makinenizden kıvrılmadan boşalır. Twister Buster 2 misinanın kıvrılmasını engellemenin yanı sıra misina yatağı ve misina arasındaki sürtünmenin de azalmasını sağlar. Gyro Spin teknolojisi sayesinde kafa spinlerini düzenler, gereksiz ip kopmalarını engeller. Dijital tasarımın ürünü olan özel dişli yapısı, Digigear 2 teknolojisi ile üretilmiştir.Alüminyum kafa ve paslanmaz çelik vidaları sayesinde uzun ömürlü bir makaradır. Ters konik kafa yapısı sayesinde düğümlenmenin önüne geçer.Kafa üzerinde bulunan hava kanalları tur hızını ve sarım kolaylığını arttırmaktadır. Real Four Zaion teknolojisi ile gövde ve yan kapağı Zaion meteryalden üretilmiştir.Ultimate Turnuva Drag sistemi ile sessiz salınımı sağlar.Tuzlu suya dayanıklı özel CRBB bilya kullanılmıştır.

 Daiwa tarafından geliştirilen bir teknolojidir. En belirgin özelliği makaranın kolay dönebilmesini sağlar. Kullanıcıların en çokta bu özelliğe dikkat etmesi Real Four Consept teknolojisini dahada popüler hale getirdi. Real Four Zaion teknolojisi ile gövde ve yan kapağı Zaion meteryalden üretilmiştir.
Zaion Daiwa tarafından geliştirilen mükemmel bir malzemedir. Yüksek yoğunluklu karbon malzemeden yapılmıştır.  Zaion  gücü magnezyumdan gelir ve silindir gövdeleri için kullanılan naylon / ABS malzemeden, % 20 daha güçlüdür.
 Olağan sistemlerle kıyaslarsak, Daiwa'nın geliştirdiği bu sistem diğer ürünlere kıyasla dişlilerdeki pürüssüzlükte öne  çıkmaktadır.
Daiwa'nın yenilikçi tasarımlarından biri olan airbail pürüzsüz çıkıntılı hatları sayesinde minimum ağırlıkta elde edilmiş içi boş paslanmaz çelikten üretilmiştir.
Gamsız düzgün misina salma ve sarma özelliğidir. Daiwa tarafından geliştirilen olta misinasının kıvrılmasını önleyen bu patentli teknoloji sayesinde atış esnasında, ister ip misina kullanın ister flourocarbon misina, misina olta makinenizden dolaşmadan boşalır. Twister Buster 2 misinanın gam yapmasını ve dolaşmasını engellemenin yanı sıra misina yatağı ve misina arasındaki sürtünmenin de azalmasını sağlar.
Daiwa bu teknolojisinde sıradan rulmanların aksine, tuzlu suya dayanıklı özel CRBB bilya kullanılmıştır. 


               
Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(0) Yorum