Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara
Bu Kategorideki Diğer Markalar

Daiwa Blast 4020 PE SH Olta Makinesi

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Daiwa Blast 4020 PE SH Olta Makinesi Açıklaması

KAPASİTEMODELRULMANKALAMAAĞIRLIKDEVİR MAKİNE
0.28MM/ 180MM4020PE-SH6+1ÖNDEN425 gr6.2


Mag Sealed Construction bu teknoloji Nassau tarafından uzay araçlarında kullanılan özel bir manyetik yağın olta makinelerine uyarlanması ile elde edilmiştir. Temel prensip bu özel yağ ile suyu makineden uzak tutmaktır. Standart olta makinelerinde bu işlem kauçuk kullanılarak çözülür. Ancak buda sürtünmenin artmasına neden olarak makinenin performansını etkiler. İşte bu özel manyetik yağ teknolojisi sayesinde su makinenin hareketli parçalarından herhangi bir performans kaybı olmaksızın uzak tutulur. Silentoscilattion salınım dişli çarklarının özel olarak hizalanması ile standart makinelere oranla çarkların pürüzsüzlüğü arttırılmıştır. Utd - ultimate tournament drag system Daiwa’nın yeni kalama sistemi. Normal kalama disklerine oranla 30 kat daha dayanıklı özel kalama diskleri kullanılarak kalama gücü arttırılmıştır. Diğer avantajı kalama çalışmaya başladığında ayarladığınız kalama ayarına ulaşılana kadar açığa çıkan başlangıç kalama direncinin azaltılmasıdır.

Zaion Daiwa tarafından geliştirilen mükemmel bir malzemedir. Yüksek yoğunluklu karbon malzemeden yapılmıştır.  Zaion  gücü magnezyumdan gelir ve silindir gövdeleri için kullanılan naylon / ABS malzemeden, % 20 daha güçlüdür.
Gamsız düzgün misina salma ve sarma özelliğidir. Daiwa tarafından geliştirilen olta misinasının kıvrılmasını önleyen bu patentli teknoloji sayesinde atış esnasında, ister ip misina kullanın ister flourocarbon misina, misina olta makinenizden dolaşmadan boşalır. Twister Buster 2 misinanın gam yapmasını ve dolaşmasını engellemenin yanı sıra misina yatağı ve misina arasındaki sürtünmenin de azalmasını sağlar.

Daiwa tarafından geliştirilen bir teknolojidir. En belirgin özelliği makaranın kolay dönebilmesini sağlar. Kullanıcıların en çokta bu özelliğe dikkat etmesi Real Four Concepts teknolojisini daha da popüler hale getirdi. Real Four Zaion teknolojisi ile gövde ve yan kapağı Zaion meteryalden üretilmiştir.

 Daiwa digital maksimum performans için bu dişlileri geliştirdi. HardBody-Z alüminyum gövde içine gömülmüş mekanizma,  sorunsuz ve verimli şekilde kolu ileri ittirir. Dijital tasarımın ürünü olan özel dişli yapısı, Digigear 2 teknolojisi ile üretilmiştir.
 Daiwa bu teknolojisi ile yüksek sarım hızı ve daha iyi salınım performansı sağlar.
Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(0) Yorum