Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara
Bu Kategorideki Diğer Markalar

Daiwa Black Gold Serisi Olta Makinesi 0.10mm/190m

Ürün geçici olarak temin edilememektedir


Daiwa Black Gold Serisi Olta Makinesi 0.10mm/190m Açıklaması

KAPASİTEMODELRULMANKALAMAAĞIRLIKDEVİR MAKİNE
0.10MM/190MBG153ÖNDEN353 gr5.1
0.12MM/275MBG203ÖNDEN510 gr4.8


Daiwa BG serisi kalitesi, sağlamlığı ve gücü ile ön plana çıkan jig tip profesyonel bir olta makinesidir. Teknede ve büyük balık avlarında kullanım için idealdir. Sağlam metal gövdeden oluşmaktadır. Korozyona dayanıklı sert eloksal yüzey. Yüksek performanslı teflon kaplamalar ve paslanmaz çelik pullar. Sert metal çerçeve ile mükemmel uyum sağlayan sun drive train sistem. Sağlam dişli ve hassas paslanmaz çelik ana mil. Paslanmaz çelik bilyeli rulmanlar. Rahat ahşap tutma kolu (sağ, sol el uyumlu). Kolay saklama ve taşıma için katlanabilir sap.​
  Baitrunner özelliği sayesinde en ufak harekette kilitlenme mekanizması devreye girerek riski en az seviyeye indirir.
Daiwa'nın yenilikçi tasarımlarından biri olan airbail pürüzsüz çıkıntılı hatları sayesinde minimum ağırlıkta elde edilmiş içi boş paslanmaz çelikten üretilmiştir.


Gamsız düzgün misina salma ve sarma özelliğidir. Daiwa tarafından geliştirilen olta misinasının kıvrılmasını önleyen bu patentli teknoloji sayesinde atış esnasında, ister ip misina kullanın ister flourocarbon misina, misina olta makinenizden dolaşmadan boşalır. Twister Buster 2 misinanın gam yapmasını ve dolaşmasını engellemenin yanı sıra misina yatağı ve misina arasındaki sürtünmenin de azalmasını sağlar.
  Daiwa digital maksimum performans için bu dişlileri geliştirdi. HardBody-Z alüminyum gövde içine gömülmüş mekanizma,  sorunsuz ve verimli şekilde kolu ileri ittirir. Dijital tasarımın ürünü olan özel dişli yapısı, Digigear 2 teknolojisi ile üretilmiştir.
Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(0) Yorum