Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara
Bu Kategorideki Diğer Markalar

D-Link DEM-330T 1-Port Mini-Gbic 1000BASE-LX SMF WDM SFP Tranceiver

Fiyat
264,98 TL

D-Link DEM-330T 1-Port Mini-Gbic 1000BASE-LX SMF WDM SFP Tranceiver Açıklaması

Diğer Özellikler
  • Usb Port
    yok
  • Garanti Süresi
    2 Yıl
  • Marka
    Dlink
  • Arayüz
    Ethernet
Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(0) Yorum