Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara
Bu Kategorideki Diğer Markalar

Codegen CPCR-505 2,4 GHz RF Sunum Kumandası (Presenter) + Laser Pointer

Ürün geçici olarak temin edilememektedir


Codegen CPCR-505 2,4 GHz RF Sunum Kumandası (Presenter) + Laser Pointer Açıklaması

·  4 GHz Alıcı ile Yüksek Kontrol Alanı, Etkili Sunumlar

·  Codegen kablosuz presenter 2,4GHz RF alıcısının sunduğu 20 metre kapsama alanı içinde sunumlarınıza her noktadan kolayca hükmetmenizi sağlar. Kablosuz yapısı sayesinde daha etkili sunumlar yapabilmek için toplantı sırasında konumunuzu değiştirdiğinizde de sunuma hakim olabilirsiniz.

·  Dikkat Çekici Kırmızı Lazer Pointer Gösteriler, toplantılar gibi sunumların veya video oynatımlarının göz önünde olduğu anda, dikkat çekmek istediğiniz noktaları göstermek için Codegen kablosuz presenter güçlü kırmızı lazer pointer ile donatılmıştır. Özel kilit mekanizması ile istenmeyen kullanımların da önüne geçebileceğiniz pointer ile gözler daima istediğiniz noktada olacak.

·  Ek Yazılım Kurmadan Bildiğiniz Yazılımlar ile Yüksek Uyumluluk Microsoft Power Point, Keynote, Open Office, Star Office’in de dahil olduğu pek çok sunum programı ile uyumludur. Ek bir program yüklemeye gerek olmadan bu programlar ile doğrudan çalışır. Ayrıca tek tuş ile tüm ekranı karartarak gözleri sunumdan üzerinize çevirmeyi sağlayan butonu ile de benzersizdir.

·  %100 Tak ve Devam Et

·  Codegen kablosuz sunum cihazı USB alıcısını bilgisayarınıza taktığınız anda çalışmaya hazırdır.Ek bir yazılım veya sürücü kurmadan anında kullanmaya başlayabilirsiniz.

·  Özel Alıcı Saklama Yuvası 20 mt. Etkili 2.4GHz USB alıcıyı kullanmadığınız zamanlarda kolayca Codegen kablosuz sunum cihazının içindeki özel yuvasına takabilirsiniz.Bu sayede alıcıyı kaybetme, unutma ihtimaliniz ortadan kalkar.

·  Teknik Özellikler

·  2.4GHz RF USB alıcı

·  20 mt. Kablosuz çekim alanı

·  Dahili Lazer Pointer

·  Microsoft Power Point, Keynote, Open Office, Star Office ile uyumluluk

·  Yazılım gerektirmeyen Tak&Çalıştır kurulum
Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(0) Yorum