Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara

Clinique Chubby Stick Mousturizing Lip Colour Balm Super Strawberry

Fiyat
79,00 TL
İndirimli Fiyat
56,90 TL
28
Kazancınız
22,10 TL


Clinique Chubby Stick Mousturizing Lip Colour Balm Super Strawberry Açıklaması

Cilt Tipi
En hassas ciltler dahil tüm cilt tipleri için uygundur ( cilt tipi 1, 2, 3, 4 ). Özellikle dudaklarında kuruluk ve bundan dolayı uygulanan ruj renginin kalıcı olmaması problemini yaşayanlar için idealdir.
Ürün Özellikleri
Balm kıvamı yapısının avantajlarını, formülündeki eşsiz etkileri ile sağlıklı, şeffaf renk tonlarını dudaklarınıza yansıtan kalem ruj formülü, avakado yağı, buğday ve mango özlerinin oluşturduğu özel yağların eşsiz birleşimi, dudakların narin cilt yapısını derinlemesine nemlendirirken, dudakları rahatlatır, yatıştırır ve pürüzsüzleştirir. Vitamin E anti-oksidan bileşeni ile narin dudak yapısını çevrenin zararlı faktörlerinden ve ileride oluşabilecek hasarlardan korur. İnceleştirilmiş renk pigmentleri ile en doğal ve en kalıcı görünümü yaratır.
Ürün Avantajları
CHUBBY STICK MOISTURIZING LIP COLOUR BALM kuru ve çatlamış dudakları rahatlatarak, anında ve uzun süre ile nemlendirme sağlayan özel bakım etkili kalem-ruj formülü, anti-oksidanları ile tam korunma sağlayarak, ileride bu problemlerin oluşmasını engeller. Özellikle formülde seçilen renk tonunun dudaklara uygulandığında şeffaf, ama bir o kadar da kalıcı olmasını sağlar. Alerji testinden geçmiş, %100 parfümsüz ve Dermatologlar tarafından üretilen bir formül olması ürünü her açıdan, herkes için daha güvenilir ve etkili kılmaktadır. Aynı zamanda ürün kullanımı sırasında kalemtraş gerekmemesi, ürüne büyük bir avantaj sağlamaktadır.
Ürün Kullanımı
Ürünün dış kapağını çıkardıktan sonra çevirerek açın ve dudaklarınıza uygulayın. Uygulama sonrası yeniden ürünü çevirerek yerleştirin ve kapağını kapatın. Kalemtraş gerekmemektedir.
Diğer Özellikler
  • Marka
    Clinique
  • %100 Orjinaldir
    İncelemiş olduğunuz ürün ve kozmetik Kategorisi altındaki tüm ürünlerimiz %100 Orijinal olup Türkiye distribütörleri ve ithalatçılarından temin edilip gönderilmektedir.
Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(0) Yorum