Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara

Civilization V Brave New World PC

Fiyat
108,90 TL
İndirimli Fiyat
80,90 TL
26
Kazancınız
28,00 TL

Civilization V Brave New World PC Açıklaması

Civilization V Brave New World PC

Civilization Vin ikinci büyük genişleme paketinde yeni oyun sistemleri, stratejiler, senaryolar ve daha fazlası bulunuyor Civilization V: Brave New World oyuncuların Civilization serisinde görmeyi beklediği yenilikçi genişleme paketleri geleneğini sürdürüyor.
Sid Meiers Civilization V: Brave New World uluslararası ticaret ve kültür ve diplomasiye yoğunlaşan yapısı sayesinde oyuna yeni bir derinlik ve tekrarlanabilirlik getirecek. Oyuncular çeşitli zanaat alanlarına yayılmış Büyük İşler yaratarak, medeniyetleri için bir ideoloji seçerek ve yeni Dünya Kongresinde küresel çözümler teklif ederek dünyadaki nüfuzlarını arttırabilecekler. Oyuncular tarih çağları boyunca ilerlerken oyun dünyasındaki tüm medeniyetlerle ilişkilerini etkileyecek kritik kararlar verecekler.

Paketteki önemli yenilikler şu şekilde:

Yeni Medeniyetler, Birimler ve Binalar: Oyunda her biri kendine has özelliklere, binalara ve Polonyadan III. Casimir gibi yeni liderlere sahip dokuz yeni medeniyet bulunuyor.
Yeni Kültür Zaferi: Kültürünüzü dünyaya yayın ve diğer kültürleri hakimiyet altına alın. Müzeler, Operalar ve Büyük Kütüphane gibi imparatorluluğunuzdaki önemli binalarda bulunan Büyük Sanatçılar, Yazarlar ve Müzisyenler ile başyapıtlar yaratın. Eski savaş alanları ve şehir harabelerini araştırmak için Arkeologlar kullanın ve paha biçilmez kültürel eserleri ortaya çıkarın. Kültür Zaferini elde etmek için diğer tüm medeniyetler üzerinde etkisini arttıran ilk medeniyet olun ve tüm dünyanın size gıpta ile bakmasını sağlayın.
Dünya Kongresi: Diplomasi etkisi daha da arttırılıyor ve artık şehir-devletler ile ittifaklar eskisinden çok daha önemli. Haydut devletlere karşı ticaret ambargoları uygulamak, kaynak kullanımını sınırlamak, Dünya Oyunları için evsahibi şehirleri seçmek ve nükleer silahların kullanımı gibi kritik konularda oylama yapacak yeni Dünya Kongresi sayesinde diplomasi ön plana çıkıyor. Oyunu değiştirecek kararlar, oy takası, ihanetler ve yeni Diplomatik Zafer imkanı ile oyun sonu eskisinden daha da dinamik olacak.
Uluslararası Ticaret Yolları: Şehirlerinizi kara ve deniz yoluyla uluslararası ticaret merkezleri haline getirin, büyük bir zenginliğe ve refah içinde bir halka kavuşun, bir yandan da dininizi, kültürel etkinizi ve biliminizi yayın. Ticaret yollarının sayısı ekonomik ve teknolojik ilerlemeler, yeni yapılan harikalar ve medeniyetinizin kendine özgü yetenekleri sayesinde artacak.Daha az getirisi ve daha güvenli bir rotası olan yakın bir şehire mi bağlanacak, yoksa daha çok getirisi ama daha fazla riski olan uzun bir rota mı seçeceksiniz? Belki de ticaret yollarını kendi içinizde tutacak, hayati önem taşıyan yiyecek ve ürünleri imparatorluğunuzun uzak köşelerine göndereceksiniz.
Yeni Harikalar: Parthenon, Broadway, Uffizi gibi sekiz yeni Harika.
Yeni Oyun Senaryoları: "War Between States" senaryosunda Birlik veya Konfederasyon taraflarından birini seçecek, başkentler Richmond ve Washington arasında kalan Doğudaki savaş cephelerindeki gelişmelere odaklanarak Amerikan İç Savaşını yaşayacaksınız. "Scramble for Africa"
senaryosunda ise dünyanın büyük koloni güçleri Kara Kıtayı keşfetmek ve sınırlarını genişletmek için yarışa giriyorlar. Afrikanın kalbindeki doğal hazineleri ortaya çıkaracak ve her oynayışınızdaki dinamik biçimde yaratılan bir kıta ile karşı karşıya kalacaksınız.


Diğer Özellikler
  • Marka
    2K Games
  • Oyun Türleri
    Strateji
Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(0) Yorum