Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara

Champion Champion Kümes Hayvanlı Küçük ve Orta Irk Yetişkin Köpek Maması 1,5kg

Ürün geçici olarak temin edilememektedir


Champion Champion Kümes Hayvanlı Küçük ve Orta Irk Yetişkin Köpek Maması 1,5kg Açıklaması

Champion Adult Small And Medium Breed Poultry Meal Kümes Hayvanlı Küçük ve Orta Irk Yetişkin Köpek Maması 1,5kg;
Evinizin şampiyonu için sağlıklı deri, parlak ve yumuşak tüyler…
     Özellikle küçük ve orta boy köpeklerin iştahsızlıkları göz önüne alınarak, onlar için muhteşem bir lezzette hazırlanmıştır. Özel tane yapısı ve boyutu ile köpeğinizin ağız yapısına tam uyum sağlar. Besleme değerleriyle köpeğinizin beyin gelişimi ve görme gücünü destekler. Sindirim sisteminin düzenli çalışmasını sağlayarak, sadık dostunuzun en keyifli şekilde beslenmesine yardımcı olur.
Özenle seçilmiş, sağlıklı, doğal, kaliteli ve sindirilebilirliği yüksek hammaddelerin çeşitliliği ve kendine özgü tat ve kokusuyla köpekler tarafından iştahla tüketilecek şekilde üretilmektedir.
Kaliteli ve yüksek oranda hayvansal protein zenginliği nedeniyle maksimum düzeyinde protein sindirilebilirliği sağlar. Köpeğinizin diyetinde bulunması gereken temel besin maddelerinden biri olan proteinler, bitkisel (soya, yulaf, buğday vs.) ve hayvansal (et, balık, tavuk v.)kaynaklı olabilmektedir. Hayvansal proteinler bitkisel proteinler e oranla daha fazla sindirilebilme özelliğine sahip ve daha lezzetlidir.
Potansiyel hastalık riskine en aza indirmek amaçlı içeriğinde A, D, E ve B7(Biotin) vitaminleri, çoklu doğmamış yağ asitleri, linoleik asit (LA), demir(Fe), maya kaynaklı beta-glukan ile bağışıklık sistemi desteklemektedir.
Köpeklerin sağlıklı ve aktif bir yaşam sürmesi için tüm besin maddeleri ihtiyaçlarının (yağ, protein, vitamin, mineral vs.) karşılanması gerekmektedir. Önemli olan her besin maddesine ne miktarda ihtiyaç duyulduğudur. Champion mamaları tam ve dengeli besin öğeleri içerikleriyle eksiksiz bir beslenme sağlar.
İçindekiler;
Tavuk eti ve hayvansal yan ürünler
Tahıllar
Hayvansal yağlar (A.B. tarafından izin verilmiş antioksidanlarca korunmuş)
Tuz, vitamin ve mineraller
Hayvansal ve bitkisel protein kaynakları
Yapay gıda boyası içermez; içerdiği hammaddelerin karışımlarında ileri gelen kendine özgü doğal bir rengi vardır
Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(0) Yorum