Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara

CEP BLU SONY SBH20 STEREO BLUETOOTH KULAKLIK BEYAZ Pembe

NFC Bağlantı Kurma Özelliği
Ürün geçici olarak temin edilememektedir


CEP BLU SONY SBH20 STEREO BLUETOOTH KULAKLIK BEYAZ Pembe Açıklaması

Sony SBH20 Stereo Bluetooth Kulaklık (Çift Telefon Desteği)

Tek dokunuşla müzik dinleme

Kablo bağlamaktan da kolay. Akıllı telefonunuzu kablosuz mikrofonlu kulaklık setiyle* eşlemek için bir defa dokunun. Cihazlar arasındaki bağlantı kesildiyse, bağlantıyı yeniden kurmak için bir kere dokunun. NFC gerçek bir büyü.

*Not: Akıllı telefonda NFC özelliğinin etkinleştirilmesi gerekir. Etkinleştirilmediyse, normal Bluetooth™ eşlemesi geçerlidir.

Ses netliği

Doğrudan arama tuşlarıyla ve müzik kontrol özelliğiyle Sony’den kullanımı kolay kablosuz stereo mikrofonlu kulaklık seti. Bu etkileyici mikrofonlu kulaklık setinin zengin bas ve dinamik ses kalitesinin keyfini çıkarın. HD Ses kalitesinin aradığınız kişiye sanki onun yanında konuşuyormuşsunuz gibi bir deneyim yaşatmasına izin verin*. Bluetooth kablosuz teknolojisi, serbestçe hareket etmenizi ve akıllı telefonunuzun ses özelliklerinden yararlanmanızı sağlar. Üstelik uzaktan.

*Full HD Ses uyumluluğu telefona ve şebeke hizmetinin kullanılabilirliğine bağlıdır. Bu mikrofonlu kulaklık setinde HD Ses kalitesi kullanılır.

Sony SBH20 Stereo Bluetooth Kulaklık (Çift Telefon Desteği)
Sony SBH20 Stereo Bluetooth Kulaklık (Çift Telefon Desteği)

Tasarım

Sony Stereo BluetoothMikrofonlu Kulaklık Seti SBH20 çeşitli renklerde mevcuttur. Güvenli ve döndürülebilir klipsiyle cep telefonu mikrofonlu kulaklık setinizi istediğiniz gibi takabilirsiniz. Ergonomik kızaklı açma/kapatma tuşu ve rahat dokunulabilen müzik kontrol tuşları ince stiline olağanüstü kolaylık katar. Kablosuz hareket.
Sony SBH20 Stereo Bluetooth Kulaklık (Çift Telefon Desteği)
Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(0) Yorum