Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara

Carpex Bambu Oto Kokusu Dark Amber

5
Kargo

Siparişlerin gönderim süreci kredi kartı güvenlik kontrolünün tamamlanması veya havale / eft ödenmenizin onaylanması ile başlar.

Ortalama gönderim süresi ürün gruplarına göre değişebilmektedir.

Hızlı gönderi olan ürünler gün içerisinde, genel olarak diğer ürünler ortalama ürün inceleme sayfasında yer alan kargo teslimat süresinde kargoya verilmekte olup nadiren tedarik sürecine bağlı olarak gecikmeler yaşanabilir.

Ayrıca bazı ürünler sipariş üzerine üretildiğinden teslim süresi daha uzun olabilir.

Siparişlerde, erken gönderilebilecek ürünler için kısmi teslimat talep edebilirsiniz.

Cumartesi günleri saat 15.00'dan sonra ve Pazar günleri bütün gün kargo firmaları hizmet vermemektedir.

Saat 14:00'dan sonra verilen siparişlerde süreç bir sonraki iş günü başlamaktadır
Fiyat
28,49 TL

Carpex Bambu Oto Kokusu Dark Amber Açıklaması

CARPEX BAMBU ODA KOKUSU DARK AMBER Kullanım Carpex Dekoratif Oda Parfümü kutusunu açınız. Ürünün şişesini kutusundan çıkarınız. Mantar kapağı yukarı doğru çekerek çıkarınız. Bambu çubukları şişeye yerleştiriniz. Çubukları haftada bir kez ters çevirmek koku dağılımının daha iyi olmasını sağlar. İstediğiniz koku yoğunluğunu ayarlamak için çubukların sayısnı azaltabilirsiniz. Dikkat Kullanma talimatını mutlaka okuyunuz. Kolay alevlenir. Cilt ile temasında hassaiyet oluşturabilir. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Serin yerde saklayınız. Çocuklardan uzak tutunuz. Göz ve cilt ile temasından sakınınız. Göz ile temasında derhal bol su ile yıkayınız ve tıbbi yardım alınız. Yutulması halinde hemen bir doktora başvurun, kabı ve etiketi gösterin. Bu maddeyi ve kabı tehlikeli atık olarak bertaraf edin - ettirin. Çevreye salıverilmesinden kaçının. Gıda maddelerinden uzak tutun. Doğrudan solumayın. Alerjiye sebebiyet verebilir. Alev üzerinde ya da akkor halindeki malzeme üzerine sıkmayın, dökmeyin. Kanalizasyon sistemine boşaltmayın. Parfüm hassasiyeti olanlar ürünü kullanırken dikkatli olmalıdr. Oda kokuları hijyen alışkanları yerine geçmez.

]]>
Diğer Özellikler
  • Marka
    Carpex
Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(0) Yorum