Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara
Bu Kategorideki Diğer Markalar

Canon Pixma IX6850 A3 WiFi Yazıcı

Ürün geçici olarak temin edilememektedir


Canon Pixma IX6850 A3 WiFi Yazıcı AçıklamasıCanon Pixma IX6850 Inkjet Fotoğraf Yazıcı
Kompakt A3+ ofis yazıcısı


Bu şık, ultra kompakt ve yüksek performanslı, 5 tekli mürekkep kartuşuna sahip A3+ yazıcı olağanüstü kalitede belge ve fotoğraf baskısı sunar. Büyük excel elektronik tablolar, iş posterler ve fotoğrafların baskısı için ideal masaüstü çözümü.

Akıllı bağlantı


Bir ofis ağı kullanılarak birden fazla bilgisayar arasında, hem Wi-Fi hem Ethernet bağlantısıyla kolayca paylaşılabilir. Akıllı aygıtlarınızdan baskı almak için Canon’un PIXMA Printing Solutions uygulamasını indirin. Ayrıca Apple AirPrint ve Google Cloud Print desteği sunar.

Üstün kalite


5 tekli mürekkep sistemi, net ve keskin bir metin için siyah pigment mürekkep içerirken, fotoğraf stüdyosu kalitesinde güzel görüntüler için de boya bazlı renkli mürekkep bulundurur. Üstelik daha verimli baskı için sadece tükenen rengi değiştirmeniz gerekir.

Canon Pixma IX6850 Inkjet Fotoğraf Yazıcı
Hızlı baskı


Güzel baskılar için beklemeye gerek yok. Canon’un FINE teknolojisi sayesinde bu yazıcının A4 belge baskı hızı, siyah beyazda 14,5 ipm ve renklide 10,4 ipm'dir ve fotoğraf stüdyosu kalitesinde, 10x15 cm ölçülerindeki çerçevesiz bir fotoğrafı yaklaşık 36 saniyede basabilir.

Canon Pixma IX6850 Inkjet Fotoğraf Yazıcı
XL mürekkepler ile tasarruf edin


Daha az malzemeyle daha fazla yazdırın. Standart boyuttaki mürekkeplere kıyasla sayfa başına %30'a kadar tasarruf sağlayan opsiyonel XL mürekkepler, önemli ölçüde daha fazla sayfa yazdırır. Opsiyonel XXL siyah pigment mürekkep, 1000'e kadar siyah beyaz sayfa yazdırmanızı sağlar.Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(4) Yorum
 • Faturamı hala bekliyorum. 18.02.2015
  Ürün gayet güzel. Ama faturamı hala bekliyorum. Mail attım, yollayacağız dediler, 2 haftadır: bekliyorum. Biran evvel gerekenin yapılmasını istiyorum.
  İsimsiz
  Bu yorumu doğru buluyor musunuz?
  Evet :1 Hayır :0
 • Tank sistemi 11.01.2015
  Diğer arkadaşın dediği gibi ALKA BILGISAYAR'dan tank sistemi montajı yaptırdım. Sürekli A4 çıktı alıyorum, en fazla 4000 sayfa alabildim bi tankla sonra dolum yapıp devam ediyorum. 2 Ayda 10bin sayfadan fazla aldım hala kullanıyorum. Hızlıal'a da hızlı gönderim için tşkler.
  İsimsiz
  Bu yorumu doğru buluyor musunuz?
  Evet :2 Hayır :0
 • Binlerce sayfa garantisi 30.12.2014
  ALKA Bilgisayar 'dan bitmeyen kartuş sistemi olarak aldım. Tek tankla 4000 sayfadan fazla çıktı alıyorum. Ortalama 1500 adet fotoğraf bastım hala bitmedi...
  İsimsiz
  Bu yorumu doğru buluyor musunuz?
  Evet :2 Hayır :1
 • HARİKA ÖTESİ 24.09.2014
  canon foto yazıcı hiç kullanmamıştım tereddütlü aldım iyiki almışım muhteşem resimler kartuşlada ayrıayrı süper ALAATTİN ESMEZ
  alaattin esmez
  Bu yorumu doğru buluyor musunuz?
  Evet :0 Hayır :0