Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara
Bu Kategorideki Diğer Markalar

Canon Maxify MB5350 Tarayıcı/Fotokopi/Faks/Wi-Fi Yazıcı

Ürün geçici olarak temin edilememektedir


Canon Maxify MB5350 Tarayıcı/Fotokopi/Faks/Wi-Fi Yazıcı AçıklamasıCanon MAXIFY MB5350


Yüksek verimlilik talep eden küçük ofis ortamları için güçlü Hepsi Bir Arada. 2 taraflı baskı ve tarama, 500 yapraklık kağıt kapasitesi, kullanım kontrolleri ve akıllı telefon ve bulut bağlantısı özelliklerine sahiptir.

Canon MAXIFY MB5350 Fotokopi Tarama Faks Wi-Fi Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı
Canon MAXIFY MB5350 Fotokopi Tarama Faks Wi-Fi Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı
Küçük ofisler için güçlü Hepsi Bir Arada


Yoğun küçük ofis ortamları için tasarlanan ve aylık 250 ve 1.500 sayfa baskı hacmine sahip bu güçlü ve yüksek hızlı Hepsi Bir Arada ile verimliliğinizi artırın ve bağlı kalın. Wi-Fi ve Ethernet bağlantısı, profesyonel baskı kalitesi ve daha rahat kullanım için tasarlanmış kontrollerle mükemmel ofis arkadaşınız.

İş kalitesi


İki Kat Dayanıklı Yüksek Yoğunluklu mürekkepler keskin metinler ve canlı renkler üretir. Bu pigmentli mürekkepler olağanüstü kalıcılıkları sayesinde zaman içinde solmazlar ve kalem darbelerine ve sürtünmelere dayanıklılıkları onları yüksek kaliteli iş belgeleri için mükemmel bir seçim haline getirir.

İhtiyaç duyduğunuzda daha fazla verim


İki adet 250 yapraklık kağıt kaseti, entegre tek geçişli 2 taraflı 50 yapraklık ADF ve geniş dokunmatik renkli ekran ile çok sayfalı tarama ve fotokopi işleri de dahil olmak üzere bütün işleri kolayca halledin. Daha fazla profesyonellik ve daha az kağıt tüketimi için sorunsuzca çift taraflı baskı yapılabilir.

Canon MAXIFY MB5350 Fotokopi Tarama Faks Wi-Fi Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı
Yüksek hızlı belge yazdırma


İş belgeleriniz için asla beklemeyin. Siyah beyazda 23 ipm ve renklide 15 ipm yüksek A4 belge ISO baskı hızları aynı şekilde hızlı olan 7 saniye Hızlı İlk Baskı süresi ile birleştirilmiştir.Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(0) Yorum