Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara

Call Of Duty Black Ops 3 PS3

Ücretsiz Kargo
Fiyat
194,90 TL


Call Of Duty Black Ops 3 PS3 AçıklamasıCall Of Duty Black Ops 3 PS3
Bir Üst Seviye Çoklu Oyuncuya Hazır Olun


Yeni Hareket Sistemi: Call of Duty: Black Ops III yeni ivme-bazlı zincirli hareket sistemi sayesinde oyuncuların ortamda çok daha akıcı biçimde hareket edebilmelerini; hareket halindeyken bile silahları üzerinde mutlak kontrol sahibi olmalarını ve kontrollü zıplama ve kayma hareketleri kullanabilmelerini sağlaycak.
o Özel Harita Tasarımı: Haritalar yeni hareket sistemine uyum sağlamak üzere baştan tasarlandı; oyuncular geleneksel hareketlerle de, gelişmiş taktik ve manevralarla da başarılı olabilecekler.
o Uzman Karakterler: Black Ops III çokluoyuncu modu yeni Uzman karakter sistemini de sunuyor; oyuncular her karakterin yeteneklerinde ve silahlarında ustalaşarak savaşa yaklaşımlarını değiştirecekler.

Yeni Korku Hikayesinde Zombilerle Savaşın


Yepyeni Anlatım: Black Ops III Zombies modu ile kendine has farklı bir hikayeye sahip, eksiksiz bir oyun deneyimi sunuyor.
XP İlerleme Sistemi: Zombies oyuncular için XP tabanlı ilerleme sistemi sunarak Zombies hayranlarının görmeyi umdukları heyecanlı oynanışa daha da derinlik ve tekrarlanabilirlik kazandırıyor.


Call Of Duty Black Ops 3 PS3


Diğer Özellikler
  • Marka
    Activision
  • Oyun Türleri
    Savaş
Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(0) Yorum