Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara

Büyük Soygun - Ufaklık Serüven Peşinde 14 - Tuncel Altınköprü - Çilek Yayınları

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Büyük Soygun - Ufaklık Serüven Peşinde 14 - Tuncel Altınköprü - Çilek Yayınları Açıklaması

Ufaklık'la Gizem, katıldıkları bir bisiklet yarışı sırasında, ormanda kaybolurlar. Orman içinde rastladıkları bir kulübede, sımsıkı bağlanmış küçük bir kız bulurlar. Onu bulunduğu yerden kurtarıp ailesine teslim etmeye çalışırlar. Ancak peşlerine hemen eli tüfekli, motosikletli bir avcı düşer. Sonradan anlaşılır ki adam, İstanbul'a soygun yapmak için gelen bir çetenin üyesidir. Üstelik kaçırılan kızın babası da, aynı çete tarafından tutsak edilmiştir.
Fakat çete, bu kızın babasından ne istemektedir? Kızın öldü sandığı annesi, çete reisinin işbirlikçisi midir? Daha önce İngiltere'de yapılan gizemli soygun, acaba aynı çete tarafından mı gerçekleştirilmiştir? Çetenin İstanbul'da soymaya hazırlandığı yer, neresidir?

Ufaklık'la Gizem, küçük kıza yardım etmek isterken, bunlara benzer daha birçok soruya yanıt ararlar. Tabi çete üyeleri bundan rahatsız olurlar ve onlara karşı savaş başlatırlar. Çocuklar bundan sonra kendilerini, soluk soluğa yaşayacakları çok tehlikeli bir serüvenin içinde bulurlar.

Çünkü karşılarında o güne kadar hiç görmedikleri kadar zeki ve acımasız bir çete reisi vardır.

Tehlikelerle dolu bu benzersiz serüvende, siz de Ufaklık ve Gizem'le birlikte olmak isterseniz, haydi çocuklar serüven peşine...
(Arka Kapak)
Yazar: Tuncel Altınköprü
Yayın Evi: Çilek Yayınları
Boyut: 14.0x20.0
Format: Kitap
Kalite: 2. Hamur Ciltsiz
Sayfa: 160
ISBN: 9786051180502
Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(0) Yorum