Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara
Bu Kategorideki Diğer Markalar

Buff Le Mans Cyclone Bandana

Ürün geçici olarak temin edilememektedir


Buff Le Mans Cyclone Bandana Açıklaması
Cyclone BUFF® en basit açıklama ile dikişsiz(seamless), tüp halinde, birçok şekilde kullanılabilen özel mikrofiber kumaş ile rüzgar geçirmez Gore® Windstopper® kumaşın birleşiminden oluşan dahiyane bir ürün.
Ama pratikte Cyclone BUFF® bundan çok daha fazlası. Bir sürü şekilde kullanılabilen, birçok amaca yönelik çok özel bir ürün.
Bir tane alıyorsunuz ve 8-10 farklı ürün gibi kullanabiliyorsunuz. 
Bakteri barındırmıyor, on saniyede yıkanıp temizleniyor, hızlıca kuruyor, hiç yer kaplamıyor ve herkesin tarzına ve zevkine yönelik çeşit çeşit tasarımı bulunuyor.
Şu anda bakmakta olduğunuz Black (Cyclone) Buff® ise tüm diğer Cyclone BUFF®  lar gibi mikrofiber ve rüzgar geçirmez Gore® Windstopper®  kumaştan üretilmiş ve gümüş içeriğinden dolayı antimikrobik özelliklere sahip.
Black (Cyclone) Buff® bir performans ürünü. Yani dayanıklı ve teknik kumaştan konfor ve kullanışlılık göz önünde bulundurularak üretiliyor Black (Cyclone) Buff® ın temel özelliği çok yönlü ve sade olması. Sade derken yanlış anlaşılmasını istemeyiz, 1000 den fazla özgün tasarımı var! Black (Cyclone) Buff® ise bunlardan sadece bir tanesi.
Tüm Buff® ürünleri İspanya da üretiliyor ve görmüş olduğunuz tüm tasarımların baskısı tek tek elle, özenle yapılıyor. Bu küçücük ürünün tek bir tanesinin üretimi tahmin ettiğinizden çok daha fazla vakit alıyor.
Buff®performansını ve kalitesini yaşamak istiyorsanız taklitlerinden sakının..

Cyclone BUFF® ‘ ı her aktivitenizde kullanabilirsiniz. 
Yürüyüşte, koşu yaparken, doğa yürüyüşü veya trekking yaparken, kayak yaparken, yelkenlide. 
Aklınıza gelebilecek her aktivitede kullanmak için mutlaka dolabınızda bulundurmak isteyeceksiniz.

Cyclone BUFF® ‘ ı nasıl kullanabilirsiniz ? 
İstediğiniz her şekilde! Bir adet Cyclone BUFF® alırsınız ve onu bere, bandana, maske, kar maskesi, kaşkol, balaklava, atkı ve daha birçok şekilde kullanabilirsiniz
Cyclone BUFF®  özellikle çok soğuk kış günleri ve yüksek süratli sporlar için ideal.


Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(0) Yorum