Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara

Brit Care Somon & Patato Yetişkin Kuru Köpek Maması 3kg

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Brit Care Somon & Patato Yetişkin Kuru Köpek Maması 3kg Açıklaması

 Brit Care Dog All Breed Somon & Patato Yetişkin Kuru Köpek Maması 3kg :

1 yaş üzeri deri hassasiyeti olan, yetişkin köpekler için somon balığı ve patatesli hipoalerjenik formülasyonlu kuru köpek mamasıdır.

Somon balığı çok yüksek sindirilebilirliğe sahip olan bir protein kaynağı olmasının yanısıra dengeli omega 3 ve 6 yağ asitleri içermektedir.
Ana besin maddesi somon balığıdır ve damar sistemini arteriosclerosis'e karşı korumaktadır.
Patatesin en efektif karbonhidrat kaynağı olduğu düşünülmekte ve somon ve patatesin kombinasyonu dermatitis gibi gıdaya bağlı hastalıkları ve diabet gibi bir hastalığı yaşayan köpeklerin besinsel yönetiminde çok başarılı olmuşlardır.
İçeriğinde bulunan dehidre edilmiş somon proteini ile kolay sindirim ve düşük molekül ağırlığı sağlamaktadır.
İçeriğinde bulunan glukozamin ve kondroitin sulfat ve dengeli oranda kalsiyum ve protein oranı ile sağlıklı kas ve eklemler oluşumuna destek sağlamaktadır.
İçerdiği EPA ve DHA yağ asitleri ile sağlıklı beyin ve sinir sistemi sağlamaktadır.
İçerdiği mannanoligosakkarit ile patojenik mikrofloranın uzaklaştırılmasını sağlar ve bağırsak sağlığını korur ve destekler.
Dengeli içeriği sayesinde bağırsak microflorasını organize eder ve özel bağışıklığın gelişimini desteklemektedir.
İçerdiği frukto oligosakkarit ile pozitif mikrofloranın desteklenmesi sayesinde ishale sebep olan bakterilerden korumakta, kalsiyumun daha iyi emilmesini sağlamakta, LDL kolestrolün seviyesini düşürmektedir.
Vitamin E ve selenyum ile serbest radikallere karşı hücre koruması sağlamaktadır. Anti aging faktör.
İçeriğinde bulunan dengeli omega 3 - 6 yağ asitleri ile organik çinko ve bakırın doğru oranda karışımı, deri ve tüy sağlığını korumaktadır.
İçerdiği yucca ekstratı bağırsaktan amonyağın emilmesini engellemekte, karaciğeri amonyak zehirlenmesine karşı korumaktadır.
Mama alerjik reaksiyonların başlıca sebebi olan soya, sığır eti, domuz eti, buğday, mısır içermemektedir.

Mamanın İçeriği:
Somon, patates unu, pirinç, kümes hayvanı yağı, somon yağı, kepek, şeker pancarı küspesi, sarımsaklı maya, kurutulmuş yumurta, yucca, kurutulmuş elma, mineraller, glukozamin, kondrotin sulfat, DL-metiyonin, L-Lysine, mannan-oligosakkarit, frukto-oligosakkarit.

Mamanın Analizi:
Ham protein % 25,0, ham yağ % 12,0, nem % 10,0, ham selüloz % 2,5, kül % 6,50, vitamin B1 4 mg, vitamin B2 5 mg, vitamin B6 4 mg, vitamin B12 0,04 mg, niacin 20 mg, calcium pantothenate 10 mg, biotin 0,6 mg, folik asit 0,5 mg, kolin klorit 600 mg, DL-methionine 2,5 g, L-lysine 1,6 g, glukozamin hidroklorit 260 mg, konratin sülfat 160 mg. 

Kuru, serin, böcek ve haşereden uzak bir yerde ve paketin ağzı kapalı olarak saklayınız.

Genel kural olarak, kuru mama ile birlikte taze içme suyu verilmelidir.
Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(0) Yorum