Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara
Bu Kategorideki Diğer Markalar

Braun 5 Serisi Tıraş Makinesi 5030s

Ürün geçici olarak temin edilememektedir


Braun 5 Serisi Tıraş Makinesi 5030s AçıklamasıBraun 5 Serisi Tıraş Makinesi 5030sBraun 5 Serisi - Diğerlerinin başaramadığını başarır


Maksimum performans. Mükemmel cilt konforu. Sorunlu bölgelerde bile.

5 Serisi'nde cilt rahatlığından ödün vermeden yüksek performans elde edebilmek için güç ve hassasiyet benzersiz bir şekilde bir araya getirilmiştir. FlexMotionTec teknolojisi ile cilde daha az basınç uygulanarak etkin tıraş sağlanır. Bunun için 5 Serisi, problemli bölgelerde önemli ölçüde daha fazla cilt teması olacak şekilde geliştirilmiştir. PowerDrive teknolojisi ile en yüksek kıl yoğunluğunda bile yüksek hızda kesim elde edilebilmesi için öncekine kıyasla %20 daha fazla motor gücü vardır. Tüm 5 Serisi tıraş makineleri Almanya'da üretilmekte olup, gelişmiş teknolojiyi Braun'un dünyaca ünlü tasarımı ve en yüksek Braun kalite standartları ile birleştirmektedir.Braun 5 Serisi Tıraş Makinesi 5030s
FlexMotionTec

daha az cilt basıncı ile etkili tıraş için; cilt tahrişini en aza indirir.

MicroMotion
Bütün kesim elemanlarının bağımsız süspansiyonu en küçük sınırlara bile tepki verir ve MacroMotion sistemini otomatik olarak yönlendirir.

MacroMotion
40° döner başlığı uzun kıvrımlar boyunca kolaylıkla hareket ederek maksimum cilt teması sağlar.
Patentli UltraActiveLift
özellikle boyun ve çene bölgelerindeki sorunlu kılları etkin şekilde yakalar. Eşsiz salınımlı kırpıcı, yatık kılları daha az hamlede kaldırır ve keser.


CrossHair bıçağı
uzun süreli mükemmel yakın tıraş için. Farklı yönlerde uzayan inatçı kılları, hatta en kısa kirli sakalları bile yakalar.


PowerDrive
yoğun kıllarda bile hızlı tıraş için. Öncesine oranla % 20 daha fazla motor gücü her bölgede yeterli dönüş sağlar.Braun 5 Serisi Tıraş Makinesi 5030s
Braun 5 Serisi Tıraş Makinesi 5030s
Tamamen yıkanabilmesi için 5 metreye kadar su geçirmezdir.


Konforlu kuru veya köpük ya da jel ile ferahlatıcı ıslak tıraş için Wet & Dry (Islak ve Kuru).
Braun tıraş makinelerinin gövdesi tamamen sızdırmazdır (IPX7 testinden geçmiştir) ve akan suyun altında hızlı ve kolay şekilde yıkanabilir. Ferahlatıcı ıslak tıraş için 5040s ayrıca köpük veya jel ile duşta da kullanılabilir.

Braun 5 Serisi Tıraş Makinesi 5030s
Mükemmel bıyık ve favori şekillendirmesi için cilt dostu hassas kırpıcı.


5 Serisi, üstün kesim performanslı hassas kırpıcı içermektedir. Favorilerinizi, bıyığınızı veya sakalınızı bu konforlu ve hassas aletle kırpmak için kırpıcıyı yukarı doğru hareket ettirmeniz yeterli.

Braun 5 Serisi Tıraş Makinesi 5030s
MultiHeadLock


5 Serisi, burun altı gibi tıraş edilmesi zor bölgelere mükemmel uyum için mevcut 5 tıraş başlığı açısından birini manuel olarak seçmek üzere tıraş makinesinin başlığını kilitleyen bir sistem içerir.

Braun 5 Serisi Tıraş Makinesi 5030s
1 saatte tam şarj etme özelliği - 45 dakikaya kadar kablosuz tıraş


1 saatlik şarj süresi 45 dakikaya kadar kablosuz tıraş olmanızı sağlar. Bir kez kablosuz tıraş olmak için 5 dakikalık şarj yeterlidir. SmartPlug'ın (Akıllı Priz) dünya geneli için otomatik voltaj ayarı mevcuttur (100 V - 240 V). Optimum rahatlık için - evde veya seyahat ederken.

Braun 5 Serisi Tıraş Makinesi 5030s
Malzeme - yüksek teknoloji ve kalite


5 Serisi'nde hafif bir gövdeyle yüksek performans elde edilmesi için fiberle güçlendirilmiş kompozitler ve benzersiz bir tasarım ve dayanıklılık için krom kaplamalı bileşenler gibi en son teknolojiye uygun malzemeler kullanılmıştır.

Braun 5 Serisi Tıraş Makinesi 5030s
Güçlü, şarj edilebilen Li-Ion batarya


5 Serisi şarj edilebilir özelliktedir, hem kablolu hem de kablosuz çalışabilir (5040s yalnızca kablosuz çalışır). 5 Serisindeki bütün tıraş makinelerinde memory effect (şarj dayanma süresinin azalması) içermeyen güçlü 3.6V Li-lon batarya kullanılmaktadır.

Braun 5 Serisi Tıraş Makinesi 5030s


Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(0) Yorum